Українська мова

Вопрос/Задача:

Скласти речення з фразеологізмами: 1)не бачити далі свого носа; 2)інший бік медалі; 3)і нашим,і вашим; 4)спалити за собою мости; 5)моя хата скраю; 6)знати собі ціну

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость
    скласти діалог на тему "мій улюблений вид спорту" можна так: - привіт, степане! радий тебе бачити. звідки це ти йдеш? - привіт, антоне! взаємно. я йду з тренування.- а чим ти займаєшся? - плаванням. тепер це улюблений вид спорту, а басейн - частинка мого життя. а ти чимось займаєшся? - так, я відвідую секцію баскетболу. я захоплююсь цією грою і прагну досягти у ній успіхів! - ти мене зацікавив. чи можу я прийти подивитися, яка ти граєш? - так, звичайно. якраз цієї суботи у нас гра у залі "космос". приходь, а я потім вболіватиму на змаганнях за тебе! - дякую! щасти тобі! - до суботи!
Ответ
Ответ разместил: Гость

[ мор’э]   звуковая модель

Ответ
Ответ разместил: Гость

все життя людина повинна працювати. тільки праця дає суть життя на землі.  добра праця дає користь людям які оточують нас.якби люди не працювали , то нічого не досягли б у світі.тому тільки працьовита людина гідна життя на землі. будеш сидіти склавши руки, нічого не вийде.   праця- це наше життя.

Ответ
Ответ разместил: Aigerimajymatova

він чинить нерозумно, бо не бачить далі свого носа.

ти б зрозумів свого товариша, якщоб згадав, що є інший бік медалі.

людина стає зрадником, коли намагається догодити і нашим, і вашим.

щоб змінити своє життя, іноді доводиться спалювати за собою мости.

"моя хата скраю",-впевнений кожний зрадник і боягуз.

для того,щоб тебе поважали інші, треба знати собі ціну. 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: