Українська мова

Вопрос/Задача:

Розповідь про свою родину, захоплення. (моя мама любить квіти вирощувати, а тато охотнік)10-15 речень буду вдячна !

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

великдень є одним із центральних свят у християнській релігії.він щороку нагадє віруючим про таїну воскресіння ісуса христа.спочатку свято паски відзначали у ізраїлі в пам ять про важливу в країні подію  -  звільнення євреїв від єгипитського рабства.смерть та восресіння ісуса христа припали на той тиждень, коли в ізраїлі святкували іудейську  паску.відтоді паскою стали називати день воскресіння сина господнього, який звільнив людей від влади гріха та смерті.

  на  великдень люди зранк йдуть  до церкви.раніше вважалося страшним гріхом проспати ранкову служб у цей день.у середині хviii ст. у деяких країнах навіть ухвалили закон, згідно з яким усіх, хто проспав великодню службу, карали.

  після заутрені люди повертаються додому та починають розговлятися.обі  сімейному колі.у цей збирається уся сім'я. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

якщо сьогдні тепло то завтра буде тепліше.

якщо у травні сухо то у червні сухіше.

якщо на деревах багато інею то буде більше меду.

Ответ
Ответ разместил: Гость

уу гостях потрiбно поводитись добре.в тебе повинна бути гарна поведiнка.якщо недобре поводитись тодiтебе бiльше не покличать.добра поведiнка повинна бути не тiльки у гостях але i вдома.

Ответ
Ответ разместил: elizavetafilip2

мене звати наталка. мені десять років, я навчаюсь у четвертому класі. родина у мене невеличка - я, мама і татусь. мою маму звуть (вставь ім'я мами), вона працює вчителем у школі. більш за все матуся полюбляє вирощувати квіти - вона їх пересаджує, поливає, вносить добрива. за це квіти їй віддячують й пишно цвітуть. мій тато, (вставь ім'я батька), працює водієм тролейбуса. у вільний час він любить ходити на полювання з рудим спаніелем чапіком. ми з татом завжди ємо матусі по господарству, а потім всі разом їдимо до лісу і там відпочиваємо. у нас дуже дружна сім'я. 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: