Українська мова

Вопрос/Задача:

Необходимо составить диалог( в магазине). начало такое: . ты куда идешь? в

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

кожного дня,тільки-но прокинувшись,я чую веселе: "доброго ранку! " і бачу найлагіднішу в світі посмішку-мамину. з цих слів і починається мій кожний день.                                                                                                                         мама-це найперша людина, яка вчить мене бути доброю, чуйною та справедливою. тільки вона може так лагідно мене посварити, вказати на мої   провинності,і так ніжно пригорнути та поговорити зі мною, як із дорослою людиною.                                                                                                                   мама багато розповідає мені про різні життєві ситуфції і завжди наголошує, що на погані вчинки не можна відповідати тим же. і завжди потрібно ставитись до людей так, як хотілось би, щоб люди ставились до тебе. я дуже хочу бути схожою на свою маму!  

Ответ
Ответ разместил: Гость

школа це найбильш важливий предмет нашого дитинства. вона завжди по складним питанням так як батьки.якщо ти щось спитаэш тоби завжди дадуть видповидь. не марнуй шкильний час. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

«чи потрібно гарно вчитись, щоб досягти успіху у житті»

успіх – це розуміння моральне, соціальне, індивідуальне, духовне. і в кожному виді цього поняття ця ціль досягається мабуть по-різному. я змогла змінити в собі негативні риси і навчилась жити в злагоді з своєю совістю, , рідними і друзями. і зовсім неважливо яка я гарна учениця. якщо я прагну успіху у суспільстві – навчання це гарний стрибок в світ успішних, а далі розум  відходить на другий план, а уміння «вижити з акулами бізнесу» не зважаючи на мораль, хоча і маючи уміння нестандартно мислити теж є. а от в плані духовному, не таке вже важливе 10 чи 5 ти маєш з предмета, а головне ти – людина з мораллю, честю, совістю - і тобі буде шана від людей і рідних .

Ответ
Ответ разместил: nurmuh4med

в магазин. мама меня попросила купить хлеб. 

а я пришла купить себе конфеты. ой, ты знаешь, мне не хватает 50 копеек. ты не могла бы мне одолжить?  

да, конечно же. держи

большое 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: