Українська мова

Вопрос/Задача:

Скласты звукову модель слова браття

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

мені дуже подобається приходити на нашу річку,яка тихо тече між берегів.вода в ній чиста і прозора,можна побачити як на дні,між камінням ховаються маленьки рибки.осторонь,у камишах,співають свої пісні жаби.у кожной свій голос й здається що вони проводять змагання по вокалу.ось від одного беріга до другого пересувається якась хвилька,придивляюсь,це вуж поспішає по своїх справах,або злякався нас.під сторічной вербою,що склонила свої вітки над водою,чутно сильний всплеск,це мабудь карп,володарь ціх вод,вітається з нами.но нам вже потрібно уходити,справи,до побачення річка,ми ще не раз прийдемо на твої береги.

Ответ
Ответ разместил: Гость

я вірю,шо україна в майбутньому стане сильною державою. 

  люди навчаться одне одному відстоювати свої права. тоді стане невигідно брати хабари та приймати незаконні рішення у суді. стане сучасним поняття милосердність, і заможні будуть бідним з працевлаштуванням.

  люди схаменуться і , що нікуди з своєї землі не втечуть, а повітря у нас одне на всі країни. тоді навіть у дітячих садках почнуть навчати берегти природу. в містах буде висаджено багато дерев, і навіть мегаполіси стануть зеленими.

  я вірю, що україна стане могутньою державою, яка піклується про громадян. в нас для цього є все : родюча земля та добрі люди. треба їм лише дати надію на справедливість.

  але милість розпочинається в серці кожного з нас. тому розпочати пропоную з себе і усіх бажаючих величі для своєї країни. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ: історичні,

объяснение:

про князів або про відомі події того

Ответ
Ответ разместил: helenawoy

, вот мое решение (б р а т': а)

Ответ
Ответ разместил: sokolovsokol3андрей

б р а' т т я - 2 склади

= = о' ≡ ≥ о

= - приголосний, твердий, дзвінкий

≡ - приголосний, твердий, глухий

≥ - приголосний, м'який, глухий

о - голосний, ненаголошений

о' - голосний, наголошений

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Предмет
Есть две категории водителей, владеющих автомобилями ценой 16 тыс. S: аккуратные (их вероятность попасть в аварию в течение года равна 10%) и лихачи (50%). Авария наносит ущерб в размере 7 тыс.$, однако водители могут застраховаться в страховой компании. Если предпочтения водителей относительно денег оцениваются функцией полезности u(x)= √x
1. Какова минимальная цена страховки для каждой категории водителей, которую готова предложить страховая компания, выявляющая тип водителя? Здесь и далее предполо- жить отсутствие иных издержек страховой компании кроме выплат по договорам.
2. Какова максимальная цена страховки, которую готовы заплатить водители из каждой категории? Водителей считать нейтральными по отношению к риску.
3. Что произойдет с рынком страховок, если страховая компания не в состоянии выявить категорию водителя?
4. Предположим, что компания предлагает два типа страховок. Первый тип страховки стоит 3 тыс.$ и предполагает полное покрытие ущерба. Второй - стоит 150$ и пред- полагает возмещение в размере 1,5 тыс.$. Что стоит ожидать в такой ситуации?
Вопросов на сайте: