Українська мова

Вопрос/Задача:

Написать діалог на тему "мій улюблений вид спорту"

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость
1.в2.в3.б4.
Ответ
Ответ разместил: Гость

мою   першу   вчительку     подобаеться   не   тільки   мені   але   й   усьому   класу.мені   хочеться     вела   уроки   не   тільки   в   молодших   але   й   у   старших   класах.без   неї   булоб   важко   ці   4   роки.я   люблю   мою   першу   вчительку.

Ответ
Ответ разместил: Гость

я не дуже люблю збирати урожай, але , адже знаю що потому зимою схочу огірка, а його немає. на городі я збираю тільки те, що вже викопали, або натрісли. ще я люблю збирати малинку, але як збираю то зразу і їм, то лишається менше чим назбирала.от так я збирати урожай.

Ответ
Ответ разместил: f79gkr4st
    скласти діалог на тему "мій улюблений вид спорту" можна так: - привіт, степане! радий тебе бачити. звідки це ти йдеш? - привіт, антоне! взаємно. я йду з тренування.- а чим ти займаєшся? - плаванням. тепер це улюблений вид спорту, а басейн - частинка мого життя. а ти чимось займаєшся? - так, я відвідую секцію баскетболу. я захоплююсь цією грою і прагну досягти у ній успіхів! - ти мене зацікавив. чи можу я прийти подивитися, яка ти граєш? - так, звичайно. якраз цієї суботи у нас гра у залі "космос". приходь, а я потім вболіватиму на змаганнях за тебе! - дякую! щасти тобі! - до суботи!

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: