Українська мова

Вопрос/Задача:

"закони моралі-найкращі життєві орієнтири"

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

                                                          дощик

  осінній дощ буває холодним,похмурим,злим.людям він здається довгим,холодним.але воно так і є,а закоханим цей дощ дуже важлвий.так повірте мені цей дощ комусь буває не байдужим.ми киваємо на його холодність,а він тим часом комусь зігріває сердця і душі.а взагалі літній дощ схожий на осінній.вони можуть бути дуже навіть міливі та взаємодовнюючі.захоче літній дощ-піде восени,а осінній дощ-влітку.ми ж радіємо всьому,що є на цій планеті і,в томі чіслі,будь - якому дощу

Ответ
Ответ разместил: Гость

белки любят орехи.и на зиму их заготавливают. найдет белка орешек, зароет его в землю и листочками прикроет . а зимой, когда кругом голодно и холодно, вспомнит она где спрятала орешек, найдет его и съест. а если не найдет, весной проростет он молодым побегом. вот почему так много в  лесу орешника.

Ответ
Ответ разместил: Гость

складнопідрядне, підрядне з*ясувальне, сполучнийковий з*язок, однорідна підрядність.

Ответ
Ответ разместил: Julia777Nyar

закони моралі направлені на те, щоб утримувати людей в площині безпеки та комфорту по відношенню одне до одного. не роби іншим того, що не бажаєш собі. поважай літніх, бо і ти таким станеш. піклуйся про дітей, колись вони тобі відплатять. люби ближнього свого, бо, коли станеться біда, сам будеш потребувати .

  все це можна сказати одним реченням : " збільшуй кількість добра на землі, і воно до тебе вернеться неодмінно."

людина, яка не користується у своєму житті цими орієнтирами, приречена на самотність та нужденість у подальшому житті, коли стане немічною. 

тисячоліттями у своїх релігіях люди зберігали і поповнювали ці закони. ці моральні принципи є основою державних законів всіх країн. той, хто виховувався на цих законах, хто виконує їх, не тільки забезпечує собі і своїм рідним краще життя, але й наступним поколінням.  

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: