Українська мова

Вопрос/Задача:

Скласти звукову модель слова -браття

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

спо-кый-не здається так))

Ответ
Ответ разместил: Гость

осінній дощ

  сумно восени. небо вкривається сірим хмарами. холодний осінній вітер несе по дорогах жовте листя. дерева стоять голі, похмурі. надворі грязюка. постійно мрячить дощ, дрібний, густий, холодний. люди ховаються від нього під парасольками і поспішають додому. там тепло і затишно.

Ответ
Ответ разместил: Гость

літом у селі на ганку,ледарь-кіт дрімає зранку.аж геть, гомін, ґвалт і гам,щось десь трапилося там.відкриває потихеньку,ліве око і близенько,бачить бійку двох хвальків,сірих грязних горобців.“я сміливіший за тебе,на землі я, чи у небі,всіх порву я мов собака”-каже перший розбишака.“де тобі, я сам хоробрий,не знайти по самий обрійз ким зрівнятись міг би я”-друге каже гороб’я.захвативши їх в охапку,бійці кіт поставив крапку,пощастило малюкам,розбишакам і хвалькам.врятувались від зубів,та позбулися хвостів.ось про що розмова, діти,так у світі треба жити,щоб тебе не за словами цінували, а ділами.

Ответ
Ответ разместил: lysia75

                                      [ б  р  а  т'   а ]

Ответ
Ответ разместил: casha201

б р а' т т я - 2 склади

= = о' ≡ ≥ о

= - приголосний, твердий, дзвінкий

≡ - приголосний, твердий, глухий

≥ - приголосний, м'який, глухий

о - голосний, ненаголошений

о' - голосний, наголошений

Похожие вопросы

Предмет
Прочитайте текст. виконайте завдання (0,5 б.): (1) на нашому південному морі було мало островів. (2) їх щонайбільше набереться десятків зо два вздовж північно-західного узбережжя. (3) до цих островів належав і лебединий. (4) він ішов паралельно берегу кілометрів на тридцять, але в найширшому місці мав не більше як чотири кілометри. (5) східна сторона острова поросла густими очеретами та невисокими деревами, у яких гніздилося безліч чайок, мартинів і бакланів – цих ймовірно ненажерливих риболовів, яким соколиного висілка зчинили різного лиха. (6) поблизу цих пташиних осель траплялися часто лисячі нори, що йшли глибоко під землею. 1. із засобів між фразового зв’язку в ссц вжито: а) повтор слів; б) спільнокореневі слова; в) синоніми; г) сполучники; д) займенники 2. у ссц речення поєднані а) ланцюжковим зв’язком б) паралельним зв’язком в) ланцюжковим і паралельним. 3. укажіть, між якими реченнями засобами зв’язку є вказівний займенник разом із повторюваним словом: а) 1 і 2; б) 2 і 3; в) 3 і 4; г) 4 і 5; д) 5 і 6. 4. що таке ссц? а) абзац; б) група речень, поєднаних однією темою; в) група речень, поєднаних за змістом і граматично. 5. переставте речення так, щоб вони становили ссц. відновлений текст перепишіть, розставляючи розділові знаки, уставляючи пропущені букви (5 б.): а то раптом одне лис…нятко тобі здається саме те найхоробріше яке колись надумало поласувати зловл…ною рибою поч….нає бігати за трьома іншими і вони моторно тікають не . руденькі з лискучою шерстю з гострими вушками вони бігають одне за одним в…селою вервечкою наввип…редки а то на землю догори лапками перев…ртаються знову схоплюються. на з…леному лузі поцяткованому білими ромашками біля самісінької синьої річки граються лис…нята. і ввижається що звірята граються в піжмурки і навіть піс…нька звідкись пр…чувається котилася торба з високого горба а в тій торбі хліб паляниця хто буде жмуриться н…відомо хто співає піс…ньку а таки пр…чувається! 6. апостроф треба писати в усіх словах у рядку (0,5 б.): а) слов…янство, спом…янути, валер…янка, св….ятечко; б) славослів…я, бур…янець, зв…язаність, бр…юллов; в) перев…язаний, безриб…я, св….ячений, паруб…яга; г) сап…янець, безправ…я, бар…єрний, з…їздити. 7. спрощення в групах приголосних позначається на письмі в усіх словах у рядку (0,5): а) захис…ник, корис…ливий, кіс…лявий, ціліс…ний; б) щас…ливий, наїз…ник, об лес…ливо, прихвос…ні; в) ненавис…ний, хрус…нути, хвас…ливий, пристрас…ний; г) тиж…невий, перехрес…ний, аванпост…ний, радіс…ний. 8. виконайте розбір за будовою таких слів (1 б.): стишено, роз’яснити, святечко, писав. 9. виконайте словотвірний розбір слів (1 б.): чудово, ковальство, премудрий, синь. 10.виконайте фонетичний розбір слів (2 б.): щебінь, сутеніє.
Вопросов на сайте: