Українська мова

Вопрос/Задача:

Придумать и записать 5-7 предложений про доброго человека, который учит нас творить добро.(сочинение на украинском языке)

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

багато творів вже написано,багато ще напишуть і всі вони різні та цікаві.скільки барв навкола розливає різнокольорова осінь теплими, осінніми днями.в парках і садочках,на доріжках й травах лежить пожовкле листя.небо - синє-синє,з чистим,прозорим повітрям,яке ніжиться під промінням ласкавоо сонця.тихо-тихо йде прохолодна,поважна осінь,розвішуючи всюди біле тонке павутиння.а коли скінчиться тепле бабине літо,повіє осінній вітерець,ляжуть білі тумани і впаде перша паморозь.

Ответ
Ответ разместил: Гость

осінній дощ

  сумно восени. небо вкривається сірим хмарами. холодний осінній вітер несе по дорогах жовте листя. дерева стоять голі, похмурі. надворі грязюка. постійно мрячить дощ, дрібний, густий, холодний. люди ховаються від нього під парасольками і поспішають додому. там тепло і затишно.

Ответ
Ответ разместил: Гость

так, я люблю читати книжки. чому? для мене книжка - ще джерело інформації. читання приносить мені задоволення. я вважаю, що не буває не цікавих книжок, просто не завжди читач готовий до отримання тієї інформації, яка міститься в тій чи іншій книжці.  що до мене, я люблю читати книжки про велику вітчизняну війну, але разом з тим, мені подобаються твори миколи трублаїні і олександра пушкіна. читаючи книжку, я занурююсь у  вирій подій, переживаю, , знаходжу та кохаю разом з головним героєм. інколи, після того, як книжка прочитана, я намагаюсь побудувати свою сюжетну лінію. я замислююся над вчинками героїв і думаю, як би я вчинив на їх місці.

Ответ
Ответ разместил: lol1049

кожного дня,тільки-но прокинувшись,я чую веселе: "доброго ранку! " і бачу найлагіднішу в світі посмішку-мамину. з цих слів і починається мій кожний день.                                                                                                                         мама-це найперша людина, яка вчить мене бути доброю, чуйною та справедливою. тільки вона може так лагідно мене посварити, вказати на мої   провинності,і так ніжно пригорнути та поговорити зі мною, як із дорослою людиною.                                                                                                                   мама багато розповідає мені про різні життєві ситуфції і завжди наголошує, що на погані вчинки не можна відповідати тим же. і завжди потрібно ставитись до людей так, як хотілось би, щоб люди ставились до тебе. я дуже хочу бути схожою на свою маму!  

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: