Українська мова

Вопрос/Задача:

Твір мініатюра на одну з тем: ,,що я знаю про світ і людей,, ,,що я знаю про самого себе,, будьласка рішіть дуже потрібно а то вчитель мене зїсть

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

сьогодні ми ще школярі, але вже усвідомлюємо,що наше найголовніше завдання-учитися.нам потрібні міцні знання, щоб завдяки їм отримувати і моральне, і матерільне задоволення від життя.але навчанна-це ще й самоосвіта, самовдосконалення."мудрим ніхто не вродився, а навчився",-говорить народне прислівья.

з часом удосконалюємося, набуваємо певного досвіду, життєвої мудрості.тому для того. щоб досягти чогось у житті, потрібно вчитися.

Ответ
Ответ разместил: Гость

якщо у день тепло, а до вечора стане тепліше - літо переспорило зиму, а якщо у день холодно, а до вечора стане холодніше, то зима.

 

ранній сніг - на ранню й теплу весну, якщо сніг сухий - літо буде погоже, чим сухіший і тепліший початок жовтня, тим пізніше настане зима

Ответ
Ответ разместил: Гость

слони живуть південніше сахари в саванах, лісах, серед колючих чагарників. вони прославилися силою, витривалістю, довголіттям та розумною поведінкою. на жаль слонів ще й досі убивають бракон"єри заради бивнів.

слони живуть невеликими сімейними групами.повільно качують, харчуючись, переважно, травою і пагонами чагарників. слон з"їдає близько 140 кг різної їжі.стадо, як не дивно, очолює самка, її ще називають "патріархом". вона добре знає дорогу до їжі, а коли малеча потрапляє у біду, то на приходить все стадо.

Ответ
Ответ разместил: Нуртилек2664467

я згодна з сократом, який сказав, що знає лише те, що нічого не знає.   як  незвичайно це не було б, вважаю, що й про себе нічого не знаю. не можу бути впевнена, що не злякаюсь у пожежі чи іншій біді та зроблю те, що повинна. що не скажу того, про що . що не забуду найважливіше, коли буду почуватися щасливою. 

хто може бути впевненим в тім, що в злиднях чи великій біді не втратить людського обличчя? не можна бути впевненим навіть у собі, тому це висловлення сократа для мене взірець мудрості.  

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Предмет
Есть две категории водителей, владеющих автомобилями ценой 16 тыс. S: аккуратные (их вероятность попасть в аварию в течение года равна 10%) и лихачи (50%). Авария наносит ущерб в размере 7 тыс.$, однако водители могут застраховаться в страховой компании. Если предпочтения водителей относительно денег оцениваются функцией полезности u(x)= √x
1. Какова минимальная цена страховки для каждой категории водителей, которую готова предложить страховая компания, выявляющая тип водителя? Здесь и далее предполо- жить отсутствие иных издержек страховой компании кроме выплат по договорам.
2. Какова максимальная цена страховки, которую готовы заплатить водители из каждой категории? Водителей считать нейтральными по отношению к риску.
3. Что произойдет с рынком страховок, если страховая компания не в состоянии выявить категорию водителя?
4. Предположим, что компания предлагает два типа страховок. Первый тип страховки стоит 3 тыс.$ и предполагает полное покрытие ущерба. Второй - стоит 150$ и пред- полагает возмещение в размере 1,5 тыс.$. Что стоит ожидать в такой ситуации?
Вопросов на сайте: