Українська мова

Вопрос/Задача:

Скласти твiр-розповiдь про мiй день народження

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

дуже правдиве висловлювання, але менталітет наших длюдей(ті, що живуть в нашій країні) можна описати іншою фразою: "після нас, хоч потоп" і це жахливо. люди не цінують праці тих же прибиральників, не цінують ті, хоч і маленькі, але покращення, що робить влада. а тільки кажуть про те, як все погано. а потрібно почати змінювати щось хоча б в собі. можна ж викидувати сміття в спеціально відведенних місцях, приклад іншим. і нехай, інші не будуть вас підтримувати, але ваша совість буде чиста. вам, буде приємно жити в чистій оселі, бути охайною і культурною людиною. такі якості будуть цінувати завжди 

Ответ
Ответ разместил: Гость

кожна людина мріє здобути гарну професію, стати успішною, досягти чогось у житті. а для цього треба докласти неабияких зусиль.  для нас, школярів, найголосніше завдання на сьогоднішній день - учитися. нам потрібни міцні знання, щоб потім, завдяки їм отримувати і моральне, і матеріальне задоволення від життя. навчаючись, мі створюємо наше майбутнє. і яким воно буде - успішним чи ні - залежить саме вид нас. мудрим є зміст народного прислів'я: "учись змолоду - пригодиться на старість! " тому для того, щоб досягти чогось у житті, потрібно вчитися

Ответ
Ответ разместил: Гость

если бы я был влшебником,я бы сделал много хорошиз поступков.и был бы этому рад этим поступкам,потомучто люблю делать хорошие вещи.я бы изменил нашу экологию,то в чём мы живем требует улудшения.

 

Ответ
Ответ разместил: masha6610

я народилася 22 січня. у цьому році я прокинулася в свій день народження рано, тому що дуже хвилювалася. коли я встала, батьки привітали мене с днем народження та подарували подарунки. вони подарували мені диск з улюбленим фільмом та гарну спідницю. я була дуже задаволена подарунками. потім я матусі приготувати страви та накрити на стіл. о четвертій годині я одяглась та причепурилась. прийшов час зустрічати гостей. вони всі були моїми друзями, які пришли на дискотеку.і вона цілком удалася нам. ми танцювали, грали в різні ігри, сміялись, жартували і,звичайно, їли смачну страву, приготовлені мамою.,всі казали, що їм було дуже весело.після дискотеки ми пішли гуляти.

  це був одни з кращих днів народження в можму житті!

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Предмет
Есть две категории водителей, владеющих автомобилями ценой 16 тыс. S: аккуратные (их вероятность попасть в аварию в течение года равна 10%) и лихачи (50%). Авария наносит ущерб в размере 7 тыс.$, однако водители могут застраховаться в страховой компании. Если предпочтения водителей относительно денег оцениваются функцией полезности u(x)= √x
1. Какова минимальная цена страховки для каждой категории водителей, которую готова предложить страховая компания, выявляющая тип водителя? Здесь и далее предполо- жить отсутствие иных издержек страховой компании кроме выплат по договорам.
2. Какова максимальная цена страховки, которую готовы заплатить водители из каждой категории? Водителей считать нейтральными по отношению к риску.
3. Что произойдет с рынком страховок, если страховая компания не в состоянии выявить категорию водителя?
4. Предположим, что компания предлагает два типа страховок. Первый тип страховки стоит 3 тыс.$ и предполагает полное покрытие ущерба. Второй - стоит 150$ и пред- полагает возмещение в размере 1,5 тыс.$. Что стоит ожидать в такой ситуации?
Вопросов на сайте: