Українська мова

Вопрос/Задача:

Скласти твiр-розповiдь про мiй день народження

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

якби я була призедентом я б велику увагу приділяла школярам. в усіх школах був би євро ремонт,  басейни , спордзали,кімната для відпочинку. щоб було почотири урока . я б дослухалась до дітей і робила все щоб їм було легко навчатись. ось щоб я зробила для школярів коли б була призедентом.

Ответ
Ответ разместил: Гость

твір вчитися ніколи непізно

Ответ
Ответ разместил: Гость

зустрілися одного разу заєць та їжак. "чого ти такий заплаканий? "-спитав їжак у зайця. розповів заєць, далеко йому до дому йти ,він всіх в лісі боїься,  кожен його образити може.  навчив його їжачок, як та захитстити  сможе паличка-стукалочка. подякував заєць їжачку за  кмітливість.тепер він всі  їжачині слова добре пам"ятає та діток своїх навчає.

Ответ
Ответ разместил: masha6610

я народилася 22 січня. у цьому році я прокинулася в свій день народження рано, тому що дуже хвилювалася. коли я встала, батьки привітали мене с днем народження та подарували подарунки. вони подарували мені диск з улюбленим фільмом та гарну спідницю. я була дуже задаволена подарунками. потім я матусі приготувати страви та накрити на стіл. о четвертій годині я одяглась та причепурилась. прийшов час зустрічати гостей. вони всі були моїми друзями, які пришли на дискотеку.і вона цілком удалася нам. ми танцювали, грали в різні ігри, сміялись, жартували і,звичайно, їли смачну страву, приготовлені мамою.,всі казали, що їм було дуже весело.після дискотеки ми пішли гуляти.

  це був одни з кращих днів народження в можму житті!

Вопросов на сайте: