Українська мова

Вопрос/Задача:

Спиши текст розставляючи роздiловi знаки. лiто-лiтечко цiкаво а скiльки вже лiтнiх канiкул було в тебе це легко полiчити i всi вони рiзнi як же йiх запам*ятати спробуй щолiта записувати враження про найцiкавiшi днi канiкул

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

працьовита людина завжди здатна дати собі раду, знаходити вихід із скрутних ситуацій, на відміну від людини лінивої, до праці незвичної. вона не плаче, не нарікає на когось і на щось, вона постійно шукає застосування своїм силам та рукам і знаходить його. праця — головне джерело щастя людини.

Ответ
Ответ разместил: Гость

зло ніколи не розв"яже ніяких проблем. груба людина здатна лише викликати образу чи таку ж саму грубість. виникає бажання не зрозуміти, а захиститися. важко йти на домовленність з агресивною людиною.і навпаки, для доброго слова відкриваються навіть ображені і закриті від інших сердця. кажуть: " добре слово й кошці приємне". 

  бажання зрозуміти іншого, зацікавленість в розв"язанні   проблеми мирним шляхом відкривають серця і розум. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

кожна людина без винятку чогось боїться. може вона і сама незнає, але є щось що доведе її до заляконого стану. це млжуть бути звичайна фобія темноти чи нещасної тваринки, яка сама боїться вас напевно навіть більше чім ви. все це обумовлює негатив ну нашому житті. тому потрібно боротися з страхом. якщо не можеш побороти його зараз, то побори потім, але обовязково не залишай так як є. бо тільки так ми становимся сильнішими та кращими і це є путь до самопізнання

Ответ
Ответ разместил: Sandra2516

лiто- цiкаво, а скiльки вже лiтнiх канiкул було в тебе? це легко полiчити! i всi вони рiзнi. як же їх запам*ятати? спробуй щолiта записувати враження про найцiкавiшi днi канiкул.

Ответ
Ответ разместил: ЖекаБРО16

літо-літечко.цікаво,а скільки вже літніх канікул було в тебе? це легко полічити.і всі вони різні.як же їх запам'ятати? спробуй щоліта записувати враження про найцікавіші дні канікул.

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Предмет
Есть две категории водителей, владеющих автомобилями ценой 16 тыс. S: аккуратные (их вероятность попасть в аварию в течение года равна 10%) и лихачи (50%). Авария наносит ущерб в размере 7 тыс.$, однако водители могут застраховаться в страховой компании. Если предпочтения водителей относительно денег оцениваются функцией полезности u(x)= √x
1. Какова минимальная цена страховки для каждой категории водителей, которую готова предложить страховая компания, выявляющая тип водителя? Здесь и далее предполо- жить отсутствие иных издержек страховой компании кроме выплат по договорам.
2. Какова максимальная цена страховки, которую готовы заплатить водители из каждой категории? Водителей считать нейтральными по отношению к риску.
3. Что произойдет с рынком страховок, если страховая компания не в состоянии выявить категорию водителя?
4. Предположим, что компания предлагает два типа страховок. Первый тип страховки стоит 3 тыс.$ и предполагает полное покрытие ущерба. Второй - стоит 150$ и пред- полагает возмещение в размере 1,5 тыс.$. Что стоит ожидать в такой ситуации?
Вопросов на сайте: