Українська мова

Вопрос/Задача:

Терміново потрібен фонетичний розбір слів сорочці, пшениця, дзвоник, болячці, мушці, кігті, сміє!

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

(п л й у с к о т і н: й а)

Ответ
Ответ разместил: Гость

спо-кийне   спо-кий-не   спокий-не

Ответ
Ответ разместил: Гость

твір-нарис «моя мама - найкраща»

у мене найкраща мама в світі. ми з моїм братом михайлом дуже її любимо. моя мама - енергійна та сучасна жінка. їй тридцять п'ять років. вона добре виглядає та займається спортом. мама ходить в басейн, любить грати в теніс та бадмінтон. працює мама в
транспортній фірмі, в офісі. вона організовує перевезення різних вантажів.

мама працює багато. через це у неї мало часу, щоб готувати вдома їжу, прати та прибирати. тому всі в нашій родині навчилися самі себе обслуговувати, щоб мамі не доводилося за кожним доглядати. і це корисно, тому що
привчає до самостійності. а якщо в мами є час, нехай вона краще в'яже. мама чудово вміє це робити: вона зв'язала мені гарного светра, татові - теплі шкарпетки, а бабусі - шарф з квітами.

скласти твір на тему "моя мама - найкраща" пропоную так:

      моя мама -
найкраща. її звати інна і їй тридцять вісім років. вона дуже гарна. у неї світле коротко стрижене волосся, овальне обличчя, пухкенькі губи і прямий ніс. вона - справжня красуня. моя мама невеличка на зріст і дуже худенька.

  матуся працює державним службовцем. вона любить свою роботу,
проте дуже втомлюється на ній. моя мама - хранителька сімейного вогнища. вона завжди приходить на всім членам родини. моя мама дуже часто є нас випічкою, робить мені і сестричці сюрпризи. я дуже люблю свою матусю!  

Ответ
Ответ разместил: EdwardLab

смійец: а,кіхті,мушчці,болячці,дзвоник,пшениц: а,сорочці.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: