Українська мова

Вопрос/Задача:

Зробити синтаксичний розбір речення, накреслити його схему листкові сниться, мариться весна, а квітці пахне літа теплий день.

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

1. питання йшло про нове будівництво школи протягом року(бо на протязі, це рос. буде - на сквозняке). 2. відкривши очі він побачив, що світло в кімнаті вже виключено, а у відчинене(тому що в реченні вже зустрічається слово відчинене і це тавтологія) вікно ллється яскраве сонячне проміння. 3. нам потрібно об'єднати свої зуcилля(воєдино тут буде зайвим). 4. треба більш чітко(тому що більш читкіше - так не можна, є або вищий ступень порівняння - читкіший/більш чітко або найвищій - найчиткіше, найбільш чітко. а тут було подано, так сказати змішання вищого і найвищого, що не є правильним)  формулювати питання. 5. звільнити петренка в. п. з посади у зв'язку з невиконанням ним службових обов'язків. (не потрібно "своїх" тому що, якщо ми кажемо про не виконання ним службових обов'язків, то вже зрозуміло, що саме його обов'язків)

Ответ
Ответ разместил: Гость

мама приготувала морквяний сік.

довгоочікуваний день настав.

самий смачний мед-це гречаний.

осінній день короткий .

це був князь палкий, відважний, незрівнянний у бою

весняні сільськогосподарські   роботи розпочалися вчасно. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

                                                          дощик

  осінній дощ буває холодним,похмурим,злим.людям він здається довгим,холодним.але воно так і є,а закоханим цей дощ дуже важлвий.так повірте мені цей дощ комусь буває не байдужим.ми киваємо на його холодність,а він тим часом комусь зігріває сердця і душі.а взагалі літній дощ схожий на осінній.вони можуть бути дуже навіть міливі та взаємодовнюючі.захоче літній дощ-піде восени,а осінній дощ-влітку.ми ж радіємо всьому,що є на цій планеті і,в томі чіслі,будь - якому дощу

Ответ
Ответ разместил: psvelcmytin1812

складне,неокличне,розповидне,3 простих речення,поширене

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: