Українська мова

Вопрос/Задача:

Розповідь як ви готували чай із калиновим варенням або відвар із сушених калинових ягід та лікували ним від застуди меншу сестру, брата, бабусю : )

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

снігова (вода) – прикметник

 

п.ф. сніговий

повна  форма

тверда група

вжитий у формі  жіночного роду  однини,  однини, називного відмінка   

  (засіб вираження флексія    -а)

узгоджується у цих формах з  іменником  вода

прикметник виступає означення

є словом залежним

основа снігов-

вираження флексія    -а)

закінчення –а

корінь -  сніг-, суфікс  -ов-.

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

Ответ
Ответ разместил: Гость
Книги дуже важливі для виховання сучасної людини. книги оточують нас з самого раннього дитинства. хлопчик чи дівчинка ще не можуть говорити, але їм вже читають книги, і ці книги потім сформують світогляд людини, коли вона виросте.  коли нам в дитинстві читали казки, ми співчували героям, раділи та сумували разом з ними, хвилювалися за них -   і засвоювали норми моралі, вчилися відрізняти добро від зла, погані вчинки від добрих. це і є виховання, але ми не усвідомлювали цього - ми слухали казку, поринаючи у світ фантазій. на щастя, дитяча література така багата і різноманітна, що усю і не перечитати за дитячі роки. підростаючи, діти привчаються до читання і читають вже більш "дорослі" книжки, але їх виховна функція залишається незмінною. книга дійсно вчить, як треба жити на світі - вчить непомітно, але доволі ефективно.
Ответ
Ответ разместил: chertan98

вчора захворів мій старший брат. в нього підвищилася температура, дуже боліли горло та голова і був страшний нежить. нашу родину це засмутило, адже через три дні братів день народження. 

  мама зразу ж згадала про те, що в нас є сушені калинові ягоди. заливши їх окропом, вона проварила їх на повільному вогнищі і поставила настоюватися   на 1 годину. в цей час ми прикладали прохолоде полотенце до лоба братові. так йому голова менше боліла. через годину відвар був готовий. мати напоїла хворого, і він, зігрітий калиновим відваром з медом, майже   відразу ж заснув. я чув, як ненька вставала вночі, щоб переодягнути   зіпрілого брата.

  зранку наш хворий почував себе здоровим і дякував всім про турботу. та ще декілька днів він залишався дома та пив калиновий відвар та нахвалював свою рятівницю-калину.

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: 13547723