Українська мова

Вопрос/Задача:

Морфологічний розбір слова на водній, осріблені.

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

я цілком згоджуюсь з думкою,що загубленним є той час,який ми не використовуємо для навчання.на мою думку,для того, щоб чогось досягти в житті,потрібно вчитися.знання відкривають перед людиною великі можливості, сили протистояти негативним факторам,які оточують її.і навіть для того,щоб передати досвід наступним поколінням, треба самому мати міцні знання.

                          найбільшим дефіцитом для більшості з нас є саме час.тому ми повинні раціонально його використовувати,щоб не загубити жодноі скундочки,яка б могла знадобитися для набуття певного досвіду.

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

настав ранок. сонечко сяяло як ніколи раніше. на  вулицю вийшов якийсь чоловік.  він пішов до крамниці. зайшовши туди, він подивився на усі полиці і взявши хліб поставив гроші продавчині на стіл. йшовши додому він бачив багато людей, знайомих людей, але не міг згадати звідки він їх знає. зайшовши до під'їзду він зрозумів що загубив ключі. вибігши надвір чоловік почав  шукати їх, але самому знайти їх було важко. він довго ходив, шукаючи ключі. почався холодний дощ. чоловік намок. він сів на лавочку біля дерев і просто заснув.

висновок: без звертання і спілкування люди не можуть існувати!

Ответ
Ответ разместил: Гость

людина яка вдівається гарно,вона не є найкращою у світі.це,як насправді людину красять добрі справи.якщо вона є людям,когось кохає,чи про когось дбає-це сама найкраща людина.

Ответ
Ответ разместил: Killrog

наводный. на - приставка, вод - корень, н - суффикс, ый - окончание.

посеребрённая. по - приставка, серебр - корень, ённ - суффикс, ая - окончание.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13548641