Українська мова

Вопрос/Задача:

Що означають фразеологізми "тримати на ложці" та "втапити в ложці води"?

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

1)з-сполучник,козацького-прикметник,хутора-іменник,зимівка-іменник,це-прислівник,місто-іменник,постало-дієслово,іганта-іменник,що-прислівник,здатен-дієслово,небо-іменник,захмарювати-дієслово,своїми-займенник,димамі-іменник.2)сувора-прикметник,епічність-іменник,є-дієслово,в-прислівник,його-займенник,диханні-іменник,могуття-іменник,доби-іменник,у-прислівник,чорних-прикметник,його-займенник,раменах-іменник.3)всьму-прислівник,світові-іменник,дає-дієслово,метал-іменник,дзвінка-прикметник,сталь-іменник,його-займенник,вірбує-дієслово,у-прислівник,космосі-іменник.4)трудячись-дієслово,днями-іменник,й-прислівник,ночами-іменник,само-прислівник,перетворюватиме-дієслово,себе-займенник,шукатиме-дієслово,іншу-займенник,нову-прикметник,якусь-займенник,досконалість-іменник.5)естетика-іменник,прийдешності-іменник,не-прислівник,може-дієслово,ж-прислівник,вона-займенник,не-прислівник,прийти-дієслово.6)душа-іменник,міста-іменник,чим-займенник,вона-займенник,снить-дієслово

Ответ
Ответ разместил: Гость

вишивка - це оберіг нашого народу. з давніх давен українці прикрашають свої оселі, одяг барвистими вишивками. вишиванням займються жінки і дівчата.жінки вишивають скатертини, наволочки, ікони, прикрашають одяг для дітей та онуків, дівчата вишивають весільні рушники, сорочкидля наречених. ми з любовю ставимось до української вишивки.

Ответ
Ответ разместил: Гость

кинутися з усiх нiг-швидко

Ответ
Ответ разместил: 321NIYAZ123

втопити в ложці води означає завдати кому-небудь великих прикростей чи згубити когось з будь-якого приводу, через дрібниці.

 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: