Українська мова

Вопрос/Задача:

Скласти текст опис, роздум, розповідь на тему "танець осіннього листка"

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

 

батька й неньку поважати – кращу долю мати

батько й мати дитині життя, вони навчають її жити в суспільстві, досягати мети. батьки бажають своїй дитині щастя та здоров’я, прагнуть виховати достойну людину. вони прагнуть передати їй знання та досвід, який здобули самі, та   дитині досягнути успіху в дорослому житті.

але не завжди діти розуміють прагнення своїх батьків. нажаль, деякі діти вважають, що самостійно можуть вирішувати різні проблеми і рідко прислухаються до порад рідних. вони нехтують наставляннями, намагаються робити все по своєму. ці діти не поважають своїх батьків, вони вважають себе більш досвідченими і самостійними. і не рідко така неповага до близьких стає причиною того, що дитині досить важко досягти мети, вона погано вчиться, в неї погіршуються взаємовідносини з дорослими людьми.

я вважаю, що дитина повинна поважати своїх батьків, прислухатися до їх порад,  намагатися робити те, що від неї вимагається. така дитина буде краще навчатися і досягне більших успіхів у житті.

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

пройшла гроза. уся природа нібито заново просипається. промінь  сонця пробивається крізь чорні хмари. та зовсім скоро стане зовсім світло після   грози  пахне  чистотою та   свіжістю,

Ответ
Ответ разместил: Гость

надвечір ясне   небо потемніло.зашуміли віти дерев.налетів вітер.сонце яскраво освітило будинки,а небо все темнішало.ось уже і сонце сховалось за важкими хмарами.спалахнула блискавка,десь дуже близько прокотився грім.перша важка капля впала на розжарений асфальт.вітер раптово ущух,полетів далі.а по дахах залопотіли кроки довгожданного дощу.

Ответ
Ответ разместил: danikvorona

танец осеннего листка

вот наступила

совсем неожиданно,внезапно.и зашумел ветер, и участились

на календаре 14 октября.я открываю окно и вдыхаю свежий яркий запах осеннего леса после дождя.сегодня снова будет дождь.потому что солнце не выглянуло из за плотных тучек закрывшых его,не пробиться ни одному солнечному лучику.

я иду по лесу.под ногами шуршит мокрая,жухлая листва.тут и там из под листочков выглядывали крепенькие белые грибочки,красные и синие сыроежки на белых ножках,желтенькие блестящие шапочки маслят и ярко-рыжие лисички.прекрасна осенняя пора.

на каждом шагу взлетают в воздух сотни крохотных листочков.капли дождя появляются на ладонях и поднимается ветер,снова в оздух подбрасывает ворох осенней листвы я ловлю взглом танец одного из листочков,красно-жетого,яркого который веет чем то знакомым,это танец осеннего листка,танец осени.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13545567