Українська мова

Вопрос/Задача:

Твір? ) есе на тему (що таке доброта ? )

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

1. питання йшло про нове будівництво школи протягом року(бо на протязі, це рос. буде - на сквозняке). 2. відкривши очі він побачив, що світло в кімнаті вже виключено, а у відчинене(тому що в реченні вже зустрічається слово відчинене і це тавтологія) вікно ллється яскраве сонячне проміння. 3. нам потрібно об'єднати свої зуcилля(воєдино тут буде зайвим). 4. треба більш чітко(тому що більш читкіше - так не можна, є або вищий ступень порівняння - читкіший/більш чітко або найвищій - найчиткіше, найбільш чітко. а тут було подано, так сказати змішання вищого і найвищого, що не є правильним)  формулювати питання. 5. звільнити петренка в. п. з посади у зв'язку з невиконанням ним службових обов'язків. (не потрібно "своїх" тому що, якщо ми кажемо про не виконання ним службових обов'язків, то вже зрозуміло, що саме його обов'язків)

Ответ
Ответ разместил: Гость

конвалія - чарівна лісова рослина. 

це красива рослина з двома великим зеленим листям, яке тягнеться вгору до сонця і майже повністю закривають єдину гілочку з квіточками, які білими намистинками, обліпили її, як горошок. білі дзвіночки втілюють у собі радощі весни.

квіти конвалії мають дуже гарний запах.коли вони розквітають, то цей аромат чути навколо.

мені дуже подобаються ці квіти.

Ответ
Ответ разместил: Гость

а хто з вас   діти ,відгадає ,

як буть-хто , перш ніж їстиме ,

трьома займенниками має ,

зробити руки чистими ?

Ответ
Ответ разместил: smchnc2004
Одного разу у школі в нас  був урок української літератури. ми читали твір в якому йдеться про доброту. цікаві твердження вчителя мене дуже вразили і зацікавили, тому я вирішив/вирішила над цим. що перше вам спадає на думку коли ви чуєте слово " доброта" ? напевно, щедрість , ласкава посмішка чи просто гарне та приєне слово. тому, швидше за все , це найкраша характеристика людини. доброта - це не лише відданість найкращому другові чи однокласникові , а й вчинок будь-якої людини, який змусить інших повірити , що ця особа - добра , а іншими словами віддана, співчутлива та  сильна духом .     на мою думку, якби у цілому всесвіті доброти не існуло , то він би не існував.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13563629