Українська мова

Вопрос/Задача:

:разгадайте ребус: нарисована стена"чашка. что это может значить?

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

літо – неповторно чарівна пора. довгими, нудотними зимовими вечорами ми з солодким завмиранням серця пригадуємо його минуле пришестя і будуємо неймовірно-фантастичні плани на прийдешній сезон визволення: тіла - від сморідних обіймів поношеного «всесезонного» одягу; душі – від незліченних тортур стресами, буденністю та надокучливою увагою заздрісно-пліткарського соціуму. і не має принципового значення до якого місця перебування вас прив’язує запис конторника на одинадцятій сторінці синьої «три зубастої» книжечки – села чи райцентру, міста чи мегаполісу, ви з однаковою одержимістю та фанатизмом будете поклонятися «ідолові літа», цурпелячи до його вівтаря останні крихти зекономлених, далеких від поняття «олігархічні» або «пристойні», статків

Ответ
Ответ разместил: Гость

такое уже решалось. воспользуйтесь поиском.

молодість – це час, коли людина здійснює одне з найбільших своїх відкриттів: пізнає самого себе.коли ти молодий,ти легко можешь піддатися не благополучному суспільству,стати не на той шлях у своєму житті,але не дивичись на це ,ти у першу чергу повинен міркувати о своєму здоров*ї,тому що у майбутьому це може бути тобі ношею на все життя.адже здоров'я лише одне і його треба берегти.

Ответ
Ответ разместил: Гость

як у нашій родині святкують різдво (українознавча змістова лінія)  україна здавна вирізнялася силою віри у бога і масштабністю релігійних святкувань.  ще з дитинства пам'ятаю солодкий дух різдвяних свят. якось старий сусід розповів, що час народження спасителя приблизно п'ять тисяч років від створення світу. тоді на небі засяяла нова зірка, яка і сповістила людству про народження христа.  різдво христове православною церквою святкується сьомого січня. в україні це свято набуло суто родинного характеру. у такий морозний святковий вечір люди намагаються збиратися усією родиною лід одним дахом. наша родина збирається в бабусиній хаті, де пахне піччю та зеленою ялинкою, свіжим хлібом і кутьою. цього вечора усі забувають про якісь непорозуміння і сутички, вибачають один одному неповагу і кривду. уся родина активно готується до ушановування такої визначної події.  у святвечір до святкового столу дванадцять обов'язкових пісних страв, які мають і певну символіку. наша вечеря починається запалюванням свічок і читанням молитви. далі святкування продовжується куштуванням запашної куті з однієї миски та інших страв. але найбільше різдво мені подобається тим, що зранку після святкування я отримую багато подарунків, особливо від бабусі.

Ответ
Ответ разместил: zhansaya12

не совсем корректно написано я поняла так: слово должно быть на украинском. поэтому стена может быть "мур", ну а чашка, соответственно, "чашка". дальше запятые: я вижу их две. возможно потому, что вы поставили кавычку. если запятая одна и перед словом "чашка", то забираем у слова первую букву и  получим "мурашка" (рус. муравей). 

если не так, опишите рисунок подробнее - будем думать.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13548640