Українська мова

Вопрос/Задача:

Які відомості є обов'язковими в запрошенні? а в оголошенні?

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

якби я потрапив у давній київ то обовязково б прихопив з собою відеокамеру та фотоапарат. і ось я у давньому києві найперше я зніму на відео камеру того часних відомих людей.зберу зразки зниклих рослин.знайду стародавні книги.зніму на відео камеру війни битви.це все я забиру з собою у теперішній і ще види сьогодні зниклих тварин.думаю це все змінити уявлення про давній київ.

Ответ
Ответ разместил: Гость

мені подобається розмовляти всіма. бо люди є різні і різно говорять. мені цікаво говорити всіма з ким я говорю . але найбільше мені подобається з своїми найближчими друзями. які мене не лишали в біді , завжди були зімною в скрутну хвилину. але найрідніша людина для мене це- мама .з нею мені найбільше подобається розмовляти .

Ответ
Ответ разместил: Гость

  я вірю, що моя держава стане вільною і сильною.

  люди схаменуться і , що ми нікуди з цієї землі не дінемося. і будуть навчати одне одного захищати свої права від заможних. всі об єднаються в мирній боротьбі. це можливо! на приклад, індія так завоювала собі незалежність від ії.

  не давати хабарів, відстоювати землю від загребущих рук чиновників, бідним - все це стане нормою в україні.

  не останнє місце у цій боротьбі займе охорона природи. бо україна це не лише громадяни, але й ліси, лани, моря, річки та озера, і всі, хто в них живе. ми господарі цієї землі. а це значить, що відповідаємо за неї.

  я знаю, що україна стане могутньою державою, бо в нас є все, що для цього потрібно : добрі люди, плодюча земля, багата на приклади історія. треба лише згадати, що ми відповідаємо за майбутнє.

  я і всі небайдужі зможемо людяи про це нагадати. треба лише зрушити з   мертвої точки байдужості   та невіри у справедливість і краще життя. в україни гарне майбутнє. 

Ответ
Ответ разместил: beka9867
Взапрошені - місце та час заходу в оголошені - телефон до кого звертатись

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13377928