Українська мова

Вопрос/Задача:

Терміново потрібен фонетичний розбір слова люб'!

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

не можна чекати милості від природи після того, що ми з нею зробили. велике творіння  боже, колиска людства, втілення  краси i добра. з перших кроків людини на землі  вона годувала своїми , давала тепло . минали віки. людина розвивалася, розумнішала, вчилася користуватися дарами i силами i "довчилася", на жаль, до знищення хiросiми i нагасакі, до чорнобильської та японської катастрофи. а природа - це ж краса! це могутні ліси, горді гори, безмежні степи, це сонце чи місяць в небі. все це оспівано в народних піснях) i в творах великих митців.i краса ця щедра. ліси - дарують нам свіже, повітря. поля годують нас хлібом, на луках i степах пасуться тварини, що нам молоко i м'ясо. годують нас рибою i несуть наші кораблі водоймища. i все це добро просто гріх не шанувати, не берегти. адже людина сама - частинка природи. i щасливою може бути, лише за умови досягнення гармонії, в злагоді з довкіллям. в іншому разі вона перестає бути людиною. i так завжди. перетворила людина природу на свою служницю, намагаючись силою взяти її скарби - i тепер не оббереться лиха. споконвіку вважалося сенсом життя кожного: посади дерево, збудуй дім, вирости сина. нас на землі кілька мiльярдiв. якби ж то кожний посадив деревце! а якщо кожен знищить по дереву? ! схаменіться, люди! будьте людьми!

Ответ
Ответ разместил: Гость

я,звісно, як і більша частина людей, вважаю, що здоров"я треба берегти,а берегти його треба як слід,ще змалку. у деяких людей виникають такі запитання-відповіді: наприклад, навіщо мені ходити до лікаря, у мене ж нічого не болить,змалку всі діти миють руки тільки раз на день,беруть руки в рот запилені,але ж вони не можуть зрозуміть що це все мікроби, через цю пиль вони потрапляють до кишечника, та перетворюються у ще більше більше та більше кількість мікробів.потім ці мікроби потрапляють до желудку та з"являється якась серйозна хвороба.я вважаю,що так не треба, змалку і зовсім треба намагатися зовсім не хворіти.для цього треба мити руки 4 рази на день,купатися,чистити зуби, щоб мікроби не потрапляли ні в якому разі до організму.бережіть своє здоров"я змалку та будете здоровими усе своє життя!

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

ми часто згадуємо в розмові слово «природа». і у кожної людини це слово викликає тільки приємні асоціації та спогади: луки з польовими квітами, білокорі берізки, чисті струмочки й озера, ліси з передзвоном пташиних голосів.

дійсно, спілкуючись з живою природою, людина відпочиває душею. міські жителі, відвідуючи музеї та виставки картин, милуються насамперед пейзажами відомих митців — великих майстрів пензлю.

сама природа вчить нас цінувати красу й мистецтво, а головне — берегти їх. але не завжди ми можемо захистити прекрасне. найчастіше з нашої вини — вільної або мимовільної — гинуть ліси, річки, тварини, птахи, забруднюється повітря. і це далеко не повний перелік руйнівного впливу людини на рідну природу. гублячи природу, людина не усвідомлює, що гине сама. адже її здоров’я і добра доля залежать від навколишнього середовища.

тому кожен з нас зобов’язаний завжди пам’ятати про це, повинен вміти бути вдячним. тож, будемо берегти природу — кожен в міру своїх сил і можливостей. ми маємо піклуватися про майбутнє нового покоління. хотілося б, щоб і воно могло побачити й оцінити цю незрівнянну красу матінки-природи.

Ответ
Ответ разместил: bitkut

[л' у б й а з н и й] - 8 букв,9 звуків

(підкресл. - наголош.)

лю - б'яз - ний(3 склади).

1 - відкритий, ненаголошений;

2 - закритий, наголошений;

3 - закритий, ненаголошений.

[л'] - пригол., сонорн., язик.,пом'якш.;

[у] - голосн., задн.ряду,високе.підн.,лабіалізований;

[б] - пригол.,шумн.,дзвінк.,губн.,тверд.;

[й] - пригол., сонорн.,м'який;

[а] - голосн., задн.ряду,низьке підн., нелабіал.;

[з] - пригол., шумн.,дзвінк.,язик.,тверд.;

[н] - пригол., сонорн.,язик.,тверд.;

[и] - голосн., передн.ряду,високо-середн.підн.,нелабіал.;

[й] -  пригол., сонорн.,м'який.

Ответ
Ответ разместил: виквик4

[ л` у б й а з н и й ]

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13545538