Українська мова

Вопрос/Задача:

Запишiть дiалог (5-6 реплiк) двох друзiв, якi дiляться враженням про канiкули, екскурсiю, похiд тощо. використовуйте словосполучення з довiдки. довiдка: зовсiм недалеко, тiльки -но приiхали, приемна подорож, збиратися в мандри, зайвi речi
,незабутнi враження, як у казцi. только 5-6 предложений, больше не

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

  українці прикрашають вишивкою багато речей.

  наприклад рушники, які вішають над дверима щоб оберігав их від нечистих сил. ще вишиті рушники кладуть під ноги нареченим щоб їх щастя. ще вишивкою прикрашають сорочки, їх вдягють на свята, на день народження якоїсь видатної людини. вишивають і наволочки, і простирадла, і серветки.. це все вишивають щоб було приємніше в хаті, красивіше, хоч і не багато, але це вже щось.

  так що прикрашайте вишивкою різні предмети.

Ответ
Ответ разместил: Гость

 

здоров'я - найцінніший скарб кожної людини. проте ми дуже часто забуваємо про нього.

бути   здоровим зачить вести здоровий спосіб життя. з раннього дитинства ми маємо піклуватись про своє здоров'я.

здоровий спосіб життя культура людського буття.кожен з нас має зрозуміти що здоров'я найцінніший дар яким треба дорожити    

Ответ
Ответ разместил: Гость

все застигло ніби в очікуванні або від жаху. птахи більш не літають, комахи не гудуть.всі поховались. на деревах жоден листочок не ворухнеться.обрій темнішає прямо на очах. великі важкі хмари затулили небокрай. вже десь чути рокотання наближаючого грому.

і ось земля здригається. раз, другий. а за цим перші важкі краплини. ще між вибухами тримається тиша, але скоро це скінчиться.

шумна рясна злива напує землю, кожне дерево, кожну травичку такою очікуванною вологою.

тепер зрозуміло, що напочатку був не жах, а очікування часу, коли жага скінчиться,  і все нап ється і омиється від пилу та спеки.

Ответ
Ответ разместил: iratupikp00q9c

-привіт, миколо! -привіт, я чув, що ти подорожував? -так, тільки-но приїхали. дуже приємна подорож. а ти не збираєшся в мандри? -я нещодавно був, але зовсім недалеко. але все одно у мене залишилися незабутні враження, як у казці! -ну бувай, до скорої зустрічі! -бувай!

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13548641