Українська мова

Вопрос/Задача:

Зробити фонетичний розбір слів: стерегти, коштовний, беззаконня

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

я вважаю,що для кожної дитини в житті навчання підручники займать важливу роль.хороші підручники це важлива річ для школярика.без книжки нам було б тяжко вчитися та розуміти якісь правила.

хоча бувають такі книжки,що відкриєш і навіть вчитель не зрозуміє про що йдеться. гарні підручники це незамінність гарних оцінок, гарних знань.але не для всіх це важливо.є учні,які можуть на протязі навчального року так і не відкрити підручник,або ж тільки для гарних малюнків.у них немає бажання вчитися і пізнавати світ,не важливо чи є книжка,чи багато чого там цікавого.вони просто займаються своїми справами.отже я вважаю,що для гарних школярів,для тих,які хочуть навчатися і отримувати знання,просто необхідні гарні,цілоосвітні підручники. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

детально про природу.

ось, кажуть, на вогонь і воду можна дивитися нескінченно.  а звертали ви увагу на те, як квітка розпускається рано вранці? прокиньтеся раніше і ви знайдете це прекрасну мить.запевняю, вашому здивуванню не буде кінця, і вам не захочеться щоб це коли-небудь закінчилося.  а пишність скель? їх величавість вражає, висота притягує.  вершина обіцяє безмежне щастя.  прозора вода річки змушує вірити в русалок.а поле ромашок?   уявляєте гектари ромашок, до самого горизонту одні ромашки.  хочеться бігти по цьому полю, відчуваючи як вітер обіймає своїм теплом.  а гроза?   така, що аж скла тріщать.  і злива.  краплі такі великі, що, здається, це хтось із відра вихлюпує на вас воду.  і таке приємне полегшення небес після дощу.  з'являється сонце, таке яскраве і кличе вас пограти з ним, обіцяючи зігріти й приголубити.  його обіцянки - ніколи більше не пропадати.могутня верба кличе відпочити в її тіні.  під гілками так прохолодно і затишно, що хочеться залишитися тут жити назавжди   і ніч.  вовк, який співає колискову місяці.  таємничі і далекі зірки дозволяють доторкнутися до них.  цвіркуни вас присипляють, обіцяючи що завтрашній день буде не менш насичений ніж сьогоднішній!

Ответ
Ответ разместил: Гость

у лісі під деревом улітку я бачила мурашник.зверху він був укритий хвоєю і всіяний мільйонами ходів.мурахи снували по ньому безперервно.одні тягли до мурашника палички й личинки,інші вибігали з нього у якихось невідкладних справах.тут набігли хмари,і мурашки швидко сховались у мурашник,закрили більшість ходів.вони вміють передчувати погоду.

Ответ
Ответ разместил: Эндирионэля

[с т еи р еи х т и];

[к о ш т о в н и й];

[б еи з: а к о н': а].

(все підкресл. - наголос)

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: 10506560