Українська мова

Вопрос/Задача:

Зробити фонетичний розбір слів: сестра житній пам, ятливий беззаконня відроджування

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

дуже цікавий час перед грозою.здається все навкруги завмирає і чекає чогось незвичайного.не чути щебету птахів,здається, всі вони зникли невідомо куди.дерева стоять тихо-тихо,не одна гілка не колихнеться.настає повна тиша.недаремно є таке народне прислів"я: "тиша перед бурею".тільки небо хвилюється.течуть по ньому чорні хмари,закривая собою сонце.все ближче та ближче вони.аж ось налітає зухвалий вітер,здіймаючи у повітря все навкруги.оcь і гроза ! гримить грім,вспалахує блискавка.всі ховаються від стихії , а мені подобається така погода.

Ответ
Ответ разместил: Гость

морфологія- розділ науки, що вивчає частини мови.

Ответ
Ответ разместил: Гость

один за всіх і всі за одного

вважається, що найважливішими у житті є повага і дружба, підтримка і відчуття необхідності. і на наступному прикладі я спробує це довести. одного разу я пішов подивитися на змагання каратистів, що проходили у районному спортивному комплексі. у змаганнях приймало участь близько 20 команд з усієї області. мені все було цікаве, але більш за все мене порадувала взаємопідтримка між членами однієї команди. хоча спорт це і жорсткий, але людські якості бійців, такі як доброта, готовність прийти на , щира радість за перемогу та підтримка у випадку поразки - дуже розвинені у спортсменів.

мою увагу пригорнула одна команда, спортсмени якої завжди були разом і голосно вболівали один за одного. і я не здивувався, що ця команда посіла перше місце за кількістю отриманих нагород. адже в перемозі кожного з них - є заслуга спортсменів всієї команди.

Ответ
Ответ разместил: lavrovaa0

[с еи с т р а];

[ж ие т н' і й];

[п а м' й а т л ие в и й];

[б еи з: а к о н': а];

[в і д р о дж у в а н': а].

(все підкресл. - наголос)

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: 13545777