Українська мова

Вопрос/Задача:

Скласти звукові схеми до слів юнак, місто, дідусь. дякую

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

1. питання йшло про нове будівництво школи протягом року(бо на протязі, це рос. буде - на сквозняке). 2. відкривши очі він побачив, що світло в кімнаті вже виключено, а у відчинене(тому що в реченні вже зустрічається слово відчинене і це тавтологія) вікно ллється яскраве сонячне проміння. 3. нам потрібно об'єднати свої зуcилля(воєдино тут буде зайвим). 4. треба більш чітко(тому що більш читкіше - так не можна, є або вищий ступень порівняння - читкіший/більш чітко або найвищій - найчиткіше, найбільш чітко. а тут було подано, так сказати змішання вищого і найвищого, що не є правильним)  формулювати питання. 5. звільнити петренка в. п. з посади у зв'язку з невиконанням ним службових обов'язків. (не потрібно "своїх" тому що, якщо ми кажемо про не виконання ним службових обов'язків, то вже зрозуміло, що саме його обов'язків)

Ответ
Ответ разместил: Гость

осінній дощ

  сумно восени. небо вкривається сірим хмарами. холодний осінній вітер несе по дорогах жовте листя. дерева стоять голі, похмурі. надворі грязюка. постійно мрячить дощ, дрібний, густий, холодний. люди ховаються від нього під парасольками і поспішають додому. там тепло і затишно.

Ответ
Ответ разместил: Гость

жили були два півника. тук і тік. так вони дружили, що і сказати важко. але одного дня, коли вони збирали урожай до них підійшла лиха чаклунка, яка була перевдягнена в купця. вона не любила коли хтось дружить і вона хотіла їх посварити. ось вона підійшла до них і попросила води. коли тік збігав за водою, туку вона дала кукурудзу. звичайну на на вигляд кукурудзу. тук з'їв її і враз посварився з тіком. а сам пішов до чаклунки, прислужувати їй. тік довго   думав як врятувати брата і пішов його шукати. по дорозі він зустрів лося. він спитав в нього чи не бачив він такого не великого на зріст з червоним чубчиком півника? лось якраз бачив його і сказав куди він пішов. потім тік зустрів по дорозі голубку. розпитав у неї про тука і вона відповіла що його бачила. далі він прийшов до хати лихой чаклунки, коли тука вона послала працювати на город. він благав її, щоб вона повернула йому друга. чаклунка сказала йому:

  - гаразд. я зніму чари з нього якщо ти принесеш мені 150 лір*.

  - та де ж я візьму стільки грошей?  

  - незнаю, але ти повинен принести їх до півночі. якщо ти не принесеш їх до півночі мої чари посиляться і твій друг назавжди буде служити мені.

  і він пішов шукати 150 лір. до піночі він їх знайшов. точніше йому дала їх королева. вона йому. опівночі він приніс злій чаклунці гроші і вона розчарувала його брата.! кінець.

Ответ
Ответ разместил: gomonovdima71

юнак ( й у н а к)

місто ( м (помякшене) і с т о)

дідусь ( д (помякшене) д у с(помякшене)

дякую ( д а к у й у) 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13564852