Українська мова

Вопрос/Задача:

Прочитай речення. підкресли в них однорідні члени. добери до них залежні слова і запиши їх. туристи , , іками. цілу зиму прилітали до годіі, і і.

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

мова — це характер і духовна могутність народу. саме він дає їй силу й красу. у своїх піснях він творить зразки неперевершеної поезії, а його генії і таланти високо підносять авторитет рідного слова, вплітаючи у вінок своєї культури найкрасивіші троянди. отакі квіти вплели в той вінок і т. г. шевченко, і леся українка, і олександр довженко, і олесь гончар та інші генії українського народу. нас, українців, знають інші народи по безсмертних творах наших співвітчизників. краса українських народних пісень давно до себе увагу видатних знавців фольклору і в нас на батьківщині, і за її межами. один з російських письменників натхненно сказав про українське слово: "українська музика та поезія є найрозкішніша, найзапашніша з усіх гілок світової народної творчості". саме українські думи передавалися національними гомерами-кобзарями, які дивують розмахом козацької відваги. на високості людського духу підносить мову рідної україни геній тараса шевченка. у його творах легко і природно звучить слово. я пишаюсь і плекаю кожне слово рідної мови, передане нам у спадок від наших предків. треба вивчати, розвивати, берегти свою мову, бо без неї народ перестає бути самостійним, незалежним і багатим.

Ответ
Ответ разместил: Гость

з самого дитинства нас вчили бути вихованими.наші батьки постійно нас вчили усіляким правилам.на мою думку,треба бути виховоним,томущо ця риса завжди цінувалося в людях,та вона кожному у житті.бути вихованим не важко,треба бути доброю людиною,завжди етично відноситься к людям.

Ответ
Ответ разместил: Гость

більшість наших хвороб викликані дією мікробів та вірусів. але неможливо уникнути їх повністю тому, що вони скрізь: на наших речах, на фруктах і овочах, у роті.

уникнути повністю неможливо, можна лише зменшити ризик їх проникнення у наш організм. а ось це не дуже й складно. мити їжу, яку ми вживаємо невареною, ретельно мити руки перед тим, як сісти за стіл, чистити зуби два рази на день, приймати душ і тому подібні заходи гігієни.

якщо ми будемо берегти себе від бруду, то наш організм зможе нам віддячити, подолавши всі хвороботворні мікроби.

Ответ
Ответ разместил: Glebforst

туристи милувалися високими горами,широкими долинами,бурхливими ріками.(підкреслити: горами,долинами,ріками)

цїлу зиму прилітали до годівнички шустрі горобці,веселі синички і поважні горлиці

(підкреслити: горобці,синички,горлиці) 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 10920743