Українська мова

Вопрос/Задача:

Прочитай речення. підкресли в них однорідні члени. добери до них залежні слова і запиши їх. туристи , , іками. цілу зиму прилітали до годіі, і і.

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

у мого товариша сьогодні день народження, я піду до нього на свято. спочатку я привітаюсь із сашком та його гостями, потім вручу йому подарунок, дарувати я буду великого трансформера, тому що знаю що він їх дуже любить. потім сашко проводить мене до святкового столу, правильна поведінка за столом позіціонує вас як людину, з якою приємно мати справу. і навіть під час обіду не треба сидіти розвалившись, класти лікті на стіл або розмовляти з набитим ротом, а тем паче у гостях, тому я буду дуже ввічливим. коли мені буде пора йти додому, я скажу всім до побачення і піду.

Ответ
Ответ разместил: Гость

не вихована катя, тому що вона почала розмовляти з галинкою не спитавши, вона вільна чи ні.не дозволяла галинці й слова сказати.можливо їй це було не цікаво слухати.а потім ще назвала галинку не вихованою.хоча вона вибачилась перед катею.

Ответ
Ответ разместил: Гость

1.граматичні основи : марко здригнувся  і  підійшов до  танка.

2.речення складається з  двох простих речень.

 

1 речення : розповідне , неокличне , непоширене , непоширене , двоскладне , повне.підмет - марко , виражений іменником . присудок -  здригнувся , виражений дієсловом .

 

2 речення : розповідне , неокличне , поширене , двоскладне ,повне . підмет - (до)

танка , виражений імеником .присудок - підійшов , виражений дієсловом .

Ответ
Ответ разместил: Glebforst

туристи милувалися високими горами,широкими долинами,бурхливими ріками.(підкреслити: горами,долинами,ріками)

цїлу зиму прилітали до годівнички шустрі горобці,веселі синички і поважні горлиці

(підкреслити: горобці,синички,горлиці) 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: