Українська мова

Вопрос/Задача:

Зробити фонетичний розбір слова пюпітр

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

      існує вислів: "чистота - запорука здоров*я". він означає, що якщо у людини чиста кімната, речі, одяг, відсутність пилу на полицях, вона почуватиме себе комфортно та здорово. але як же тримати все у чистоті?

      "чисто не там де прибирають,а там де не смітять".я погоджуюсь з цим. щоб усе було в чистоті потрібно прибирати за собою,класти речі на місце. здається,що нічого не станеться,якщо кинути маленький папірець на підлогу або землю,але саме такі сміттячка створюють купу бруду.неправ той, хто думає, що прибирати це не його обов*язок,а двірника чи прибиральниці.кожна вихована людина повинна слідити за собою та за своїми вчинками.

      отже, чистота-це не тільки запорука здоров*я та краси,це ще прояв моральності людини.

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

мені дуже подобається зима. узимку сніг рипить під ногами,такий білий-білий,що аж очі сліпить. на вітах дерев сяє від сонячних променів усіма барвами іній. колючий мороз розмальовує шибки незвичайними,казковими візерунками. довгасті сосульки звисають з дахів неначе велечвезні льодяники.

    взимку я з мамою і татком прикрашаю ялинку і зустрічаю новий рік,моє найулюбленіше свято. а ще мені подобається грати з друзями у сніжки та кататися на санках і ковзанах.

  зима приносить мені багато радощів,тому я дуже люблю цю пору року.

Ответ
Ответ разместил: Гость
Мені доводилося бачити мурашники не раз.одні були великі , а інші поменше.вони були вкриті гіллям .а мурашки бігали по ньому. вони були заклопотані різними справами. одні ремонтували мурашник,а інші шукали їжу. бережіть мурашники не руйнуйте їх!
Ответ
Ответ разместил: svetik83

[п' у п' і т р] - 6 букв, 6 звуків

(підкресл. - наголош.)

пю - пітр(2 склади)

 

1 -  відкритий, ненаголошений;

2 - закритий, наголошений;

 

 

[п'] -  пригол.,сонорн.,губн.,м'який.;

[у] - голосн., задн.ряду,високе.підн.,лабіалізований;

[п'] -  пригол.,сонорн.,губн.,м'який.;

[і] -  голосн., передн.ряду,високе підн.,нелабіал.;

[т] - пригол.,шумн.,язик.,твердий;

[р] - пригол.,сонорн.,язик.,твердий..

з увагою до вас. петрусь.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: