Українська мова

Вопрос/Задача:

При каком движении путь равен модулю перемещения? может ли путь быть менбше модуля перемещения?

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

 

бути щасливим значить бути любимим та корисним. коли людина може іншим , то вона обов"язково відчуває задоволення. вона знає, що потрібна іншим, що живе недарма в світі. то виходить, що для свого щастя треба приносити щастя іншим. я вважаю, що лише при цій умові, людина може досягнути справжньої радості. того щастя,яке не скінчиться разом із заможністю, здоров"ям та разом зі звільненням з роботи чи зміненням соціального статусу.

  щастя - стан людини, яка обирає любити інших і пробачати їх за недосконалість, розуміючи, що й сам не святий. щастя - це можливість дарувати та приймати любов.  

Ответ
Ответ разместил: Гость

я вважаю людська  душа -  криниця чистої води, тому що з самого народження наша душа як чистий листок бумаги і тільки життя напише на цьому листку погані чи добрі строфи.звичайно, навпаки, говорять "людська душа - сутінки". люди з чистою душею, на жаль трапляються все рідше і людського тепла деколи не вистачає нам усім. коли я міркую над цією темою, мені, насамперед, хочеться думати, що люди, незважаючи на ті важкі ситуації, які їх оточують, не зачерствіли, залишилися доброзичливими і гостинними.

Ответ
Ответ разместил: Гость

якщо людина не грамотна і не хоче вчитися, то скільки не кажи , що він розумник і все знає, від цого знань у ного не побільшає.

Ответ
Ответ разместил: Карина2203

модуль вектора перемещения (то есть длина отрезка, который соединяет начальную и конечную точки движения) может бытьравен пройденному пути или бытьменьше пройденного пути.

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: 10978679