Українська мова

Вопрос/Задача:

Скласти по два речення з кожним з поданих іменників, уживаючи їх у прямому значенні.орел(птах і людина),океан (водний простір і будь -який простір).

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

в одній газеті роповідали про чоловіка, який вбивав лелек. лелеки- це символ добра та радості. народні ( табу? не підходить за змістом) звичаї кажуть, що лелек не можна вбивати. не зрозуміло, навіщо цей чоловік вбивав лелек. про що він думав коли вбивав їх. люди вже перестали думати про інших, й майже всі піклуються лише про себе. тому ми повині не тільки собі, а й іншим.

Ответ
Ответ разместил: Гость

треба берегти природу томущо якщо не було природи тоб не булоб нас от наприклат візмем дерев дереваж очищують повітря а якщо не було дерев тоб не було воздуху мі б вмели бувби тильки вуглекислий гас якщо чогось небуло тоб не булоб нас!

Ответ
Ответ разместил: Гость

для того, щоб школярам було цікавіше вчитися, я   влаштовував би їм безкоштовні   екскурсії   в різні куточки нашої країни, забезпечив кожну школу всіма   для проведення дослідів з різних предметів. це все робилось беб для того, щоб вони краще знали історію своєї держави,   досліджували на практиці те чи інше явище, реакцію.   також   для того щоб в дітей було бажання вчитися, кожному, хто має тільки оцінки вищого рівня (10,11,12) виплачувалосяб в кінці навчального року 150 грн. в школах працювали найрізноманітніші гуртки з різних предметів, що дало б зиогу дитині розвиватися ще більше в тому чи іншому напрямку, якому вона хоче.

Ответ
Ответ разместил: dppfpffpfp

високо у небі,розправивши крила,пролетів орел.орел-хижак,тому полює на дрібних тварин.

океан займає більшу частину суші.води океану таять у собі безліч таємниць.  

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: