Українська мова

Вопрос/Задача:

Зробити фонетичний розбір слова святість

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

вітчизну і матір не обирають. можливо, саме тому ці два слова часто вживаються поруч. адже вітчизну ми теж називаємо матір’ю. кожний із нас під словом вітчизна уявляє рідні обличчя батьків, друзів, рідних. і, захищаючи вітчизну, кожний захищає найдорожче. для моєї сім’ї день захисників вітчизни — не просто дата в ка лендарі, а одне з найвизначніших свят. мій прадід загинув, захи щаючи вітчизну. його листи і похоронка бережно зберігаються у нашій оселі. мама і бабуся навіть їздили на його могилу кудись на львівщину. мій дідусь — кадровий військовий. куди тільки не кидала його доля! разом із бабусею вони об’їздили майже весь ко лишній радянський союз. моя мама і народилась не в україні, а на камчатці. а мій татко — офіцер запасу. після закінчення авіацій ного інституту він два роки служив авіаційним техніком і має зван ня старшого лейтенанта.

я теж мрію стати військовим. після закінчення школи сподіваюсь вступити до харківського військового університету. ось і буде у нас військова династія. професія захищати батьківщину, на мою думку,— най почесніша з професій на землі. я не розумію юнаків, які намагаються уникнути військової служби, адже армія завжди гартувала і тіло, і дух. лише в лавах армії кується мужність. це моє переконання. тому я багато уваги приділяю спорту, май же стільки, скільки і навчанню. дехто говорить, що нам нічого захищати, бо у нас немає держави. я так не думаю. економічні негаразди — це процес становлення нашої молодої держави, це як хвороба, яку треба подолати. а хіба хвору матір напризволяще? ні, її лікують і захищають. я дуже радий, що президент україни узаконив день двадцять тре тього лютого як день захисників вітчизни. сподіваюсь, що ми поверне мося до традицій урочисто відзначати проводи до лав української армії. така інформація вже була в пресі. жителі дергачівщини урочисто вітали юнаків, які поповнили ряди захисників батьківщини. як добре, що ми живемо в миролюбній державі, але мир треба не тільки берегти, а і вміти захищати. а коли вже жінки обирають професію військових, то нам, сильній половині суспільства, має бути соромно за те, що є серед нас такі, що уникають військової служби. день захисників вітчизни — це свято сивих ветеранів і військово службовців усіх поколінь, це свято нинішніх військових і тих, що при йдуть за ними, це свято тих жінок, які чекали своїх рідних з армії або ділили з ними нелегку військову долю. отже, день захисників вітчиз ни — всенародне свято.
Ответ
Ответ разместил: Гость

6)

люди не можуть жити без музики.вони слухають музику скрізь, навіть у лісі, коли гуляють і прислухаються до співу птахів.музика буває класичною і сучасною.класична музика виконується у ве­ликих залах симфонічними оркест­рами.є багато знаменитих композиторів, чия музика виконується в наші дні.класична музика серйозна і вима­гає гарного розуміння, інакше вона може видатися нудною і нецікавою.більшість людей віддає перевагу су­часній музиці.

люди старші за віком люблять джаз, рок і поп.є багато співаків і груп, що викону­ють ту чи іншу музику. я люблю музику і люблю слухати її, тому що вона є добре відпочити. 2) літо — найтепліша пора року.все потопає в темно­зеленому листі садів, лісів і парків.удень часто теплий вітер гонить пил, розпечена земля віддає додаткове тепло.на синьому безмежному небі навряд можна помітити хмару. сильне сонце посилає свої всепро­никаючі промені на землю. зі словом «літо» пов’язаний час кані­кул і відпусток.дехто їде до моря, щоб загоріти й за­смаглими повернутися додому.

є люди, які проводять вільний час на березі річки. і за все це ми вдячні літу. наприкінці серпня ночі стають прохо­ лоднішими та довшими. починається час збирання врожаю хліба, овочів і фруктів. літо говорить нам «прощай», на по­ розі стоїть осінь.
Ответ
Ответ разместил: Гость
Б) напівавтомат, полумисок, півфінал
Ответ
Ответ разместил: spl228

[с' в' а т' і с'  т'] - 8 букв, 7 звуків;

(підкресл. - наголош.)

свя - тість (2 склади);

 

1 - відкритий, наголошений;

2 - закритий, ненаголошений;

[с'] -  пригол., шумн.,дзвінк.,язик.,пом'якш.;

[в']  -  пригол.,сонорн.,язик.,м'який;

[а] -  голосн.,задн.ряду,низьке підн.,нелабіал.;

[т'] - пригол.,шумн.,язик.,м'який;

[і] -  голосн.,передн.ряду,високе підн.,нелабіал.;

[с'] -  пригол.,шумн.,дзвінк.,язик.,пом'якш.;

[т'] -  пригол.,шумн.,язик.,м'який;

з увагою до вас. петрусь.

 

Ответ
Ответ разместил: Анастасия5863

святість(св*ат*іст*)8б.7зв.

с(с)-приголосний,дзвінкий,твердий

в(в)-приголосний,дзвінкий,м*який

я(а)-голосний,наголошений

т(т)-приг.глух.м*як.

і(і)-гол.ненаг.

с(с)-приг.дзвін.тв.

т(т)-приг.глух.м*як. 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 11027185