Українська мова

Вопрос/Задача:

Текст міркування на тему "з ким тобі найбільше подобається розмовляти? " 7 речень

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

гамалія,той на байдаку,повелівав одразу двом стихіям - козацтву й морю

Ответ
Ответ разместил: Гость

для того щоб порозумітися з людиною,потрібно дуже довго будувати з нею відносини.кожне слово,як цеглина-будує мійний міст.коли ти чимось ображаєш цю людину,то міст рушиться,тож слід бути уважним.тож я згідний\згідна з її словами

Ответ
Ответ разместил: Гость

хто не працює, той не їсть.

люди, яі розвели багаття, повині подбати про безпеку .

не злічити, скільки талановитих людей ходить поряд з нами.

 

Ответ
Ответ разместил: algriskova06

людина неможежитибезспілкування.йомутребапромовлятивголос своїдумки, ділитисянаболілимірадостью.всегдає люди, зякими хочетьсяпоговорити іподілитисявсім,що всерединітебе.це близькілюди, такіякмама,тато,брати,сестри ідрузі.ає люди, зякими тобіговорити нехочеться іне приємно.дужехочеться,що бтакихлюдейв життітраплялосяякомогаменше. тому щолюдина неможеіснуватибезспілкування.

Ответ
Ответ разместил: 89004613297cn

цікавий співрозмовник

я люблю розмовляти з людьми, які багато читають, адже вони багато знають і вміють розповідати цікаві історії. ще на мій погляд гарний співрозмовник – це людина вихована, яка вміє слухати, не перебивати.

мені дуже подобається спілкуватися зі своїми друзями, тому що вони розпові про цікаві речі, з ними інтересно і весело. ще я дуже люблю розмовляти з людьми, які багато подорожують. вони розпові про різні країни, а моя мрія побачити увесь світ.

але найкращі співрозмовники для мене це мої батьки. з ними я можу розмовляти про все на світі. у нас немає тем на які б ми не могли . вони завжди вислухають, а якщо треба дадуть слушну пораду.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13564825