Українська мова

Вопрос/Задача:

Напишите твыр на тему "аромати львова" надо на завтра! !

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

«якби я був президентом украї» я живу в країні, яку люблю, і мені не байдуже яким буде її майбутнє. якби мені в житті випав шанс стати на чолі цієї держави, я б забезпечив реалізацію такої державної політики, яка покращить добробут громадян та гарантує єдність країни. освіта дуже важлива, бо тільки освічені народи можуть рухатися вперед у своєму розвитку. вітчизняна наука має бути визнана вищим національним пріоритетом, ресурсне забезпечення якого слід здійснювати першочергово. приклад ірландії, економіка та соціальна сфера якої одні з кращих у світі, підтверджує мої слова. українська система освіти переважно спрямована на створення з учня та студента пересічної людини, коли справжня освіта замість шаблонного мислення повинна заохочувати творчий підхід та генерацію нових ідей. вивчати першочергово слід те, що може їм бути успішними в цьому житті як-от: право, економіка, іноземні мови. освіта повинна людину протягом усього життя: школа, внз, післядипломна освіта, підвищення кваліфікації. освіта, наука та виробництво мають інтегруватися. усі українські учні та студенти повинні бути на «ти» з новітніми технологіями. для цього кожна школа та кожний вищий навчальний заклад україни мають бути комп'ютеризовані та інтернетизовані. оскільки основу економіки будь-якої держави малі та середні підприємства слід запровадити заходи для зменшення бюрократичного тягаря та численних перевірок під час відкриття та ведення бізнесу. держава має опікуватися формуванням підприємницького способу мислення серед населення та корпоративної соціальної відповідальності серед підприємців; надавати пільгові кредити для започаткування своєї справи; проводити безкоштовні курси, семінари з правових, бухгалтерських та податкових питань підприємництва; забезпечувати консультаційне та інформаційно-рекламне обслуговування новостворених підприємств. для покращення національної єдності мають бути започатковані програми студентського та культурного обміну між різними областями україни, проводитися наукові та студентські конференції, круглі столи, заохочуватися подорожі до різних регіонів україни. чим більше спільних заходів буде реалізовано, тим згуртованішою буде нація. вжив би усіх можливих заходів для того, щоб українська мова стала справді державною. головне – переконати молодь в тому, що наша мова не другосортна, говорити українською престижно, ця мова інтелігенції та еліти. сформувавши належний імідж мови, через деякий час уся нація почне її вживати у повсякденному житті. переконаний, що повна реалізація усіх вищенаведених заходів призведе до покращення добробуту народу та об'єднання країни.

Ответ
Ответ разместил: Гость

 

                      наука — це освіта, навички, знання, набуті людиною в процесі навчання, життєвого досвіду .вона повчає, дає життєвий досвід.

щоб стати розумним, треба дуже багато вчитися. знання за гроші не купиш!

  ця праця дуже нелегка, вона потребує багато часу, наполегливості та сили волі.

усе в наших силах! треба вчитися і досягати своєї мети.ми повинні цінувати й використовувати свої знання повною мірою. знаючи багато ми ніколи не заблукаємо в ”лісі“ життя.

Ответ
Ответ разместил: Гость

жити на широку ногу-розкішно жити, багато жити

Ответ
Ответ разместил: Дубак113

уявіть собі львів.  … місце, в якому можна відчути львів на смак, дотик, аромат, слух!

адже львовом треба ходити  лише пішки, щоби не пропустити нічого: вузенькі вулички стародавнього міста, аромат кави, що ніжно в’ється у повітрі, безліч туристів і місцевих жителів, оповідки гіда, метушня і водночас захоплення від усього побаченого. емоції, емоції, і ще раз емоції… нам так приємно було пройтися вуличками, де кожна будівля овіяна історією та напоєна ароматом кави, де кожна споруда, то нова захоплююча легенда.  а побували ми  у діючому музеї-аптеці, на площі ринок, спустилися у криївку, відвідали високий замок, личаківське кладовище, та чи не найбільше вражень отримали під час перебування у соборі св. юра. саме вони стали для нас основними провідниками у світ чудової краси та неповторності старовинного міста лева.

кажуть, запахи мають силу. не фізичну, звісно, а пахучу. вони можуть притягувати, а можуть навпаки відвертати від когось або чогось раз і назавжди. львів також має свій запах.

 

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Предмет
Русский язык, 13.12.2019 03:37, Dapls
А. 1. укажите предложение, в котором нужно поставить 2 запятые (знаки не расставлены). 1) татьяна верила преданьям простонародной старины и снам и карточным гаданьям и предсказаниям луны. 2) теперь уже ни гор ни неба ни земли не было видно. 3) дети собирали в лесу лечебные травы и ягоды грибы и орехи. а. 2. пунктуационная ошибка допущена в предложении 1) стол, кресла, стулья: все было самого тяжелого и беспокойного свойства. 2) всюду: в верху и внизу – пели птицы. 3) в числе посуды привозят много глиняных и стеклянных игрушек, как-то: уточек, дудочек и брызгалок. а. 3. запятая на месте пропуска нужна в предложении 1) рябина шуршала листвой по стеклам, загораживая от глаз все остальное (…) и создавая в комнате полумрак. 2) эти мысли не давали покоя и днем и ночью (…) и преследовали меня. 3) я то засыпаю (…) то , открываю глаза. а. 4. второстепенный член необходимо обособить в предложении 1) молодой казак стройный и красивый подошел ко мне. 2) сам человек работящий он не выносил лени во всех ее видах. 3) больше всех был недоволен задержкой инженер с громовым голосом. а. 5. приложение необходимо обособить в предложении 1) богат, хорош собою ленский везде был принят как жених. 2) как истинный художник пушкин не нуждался в выборе поэтических предметов для своих произведений. 3) поручик царской армии дибич пробирался из плена. а. 6. второстепенный член предложения необходимо обособить в предложении 1) наполненные грузом и людьми тяжелые машины взбираются на высокие перевалы, спускаются в глубокие горные долины. 2) дорога огибающая голые скалы вьется по глубокой ложбине. 3) утомленный дневным переходом семенов заснул скоро. а. 7. второстепенный член предложения необходимо обособить в предложении 1) солнце великолепное и яркое поднималось над морем. 2) он пришел особенно возбужденный и веселый. 3) бедный гость с оборванной полою и до крови оцарапанный скоро отыскал безопасный угол. а. 8. второстепенный член предложения необходимо обособить в предложении 1) мальчик бежал сломя голову. 2) не страшась меня близко садились, громко распевали лесные маленькие птички. 3) пошумев река успокоилась, вновь легла в берега. а. 9. второстепенный член предложения необходимо обособить в предложении 1) мальчик отвечал на вопросы откровенно и нисколько не смущаясь. 2) старик сидел опустив голову. 3) несмотря на разницу характеров и кажущуюся суровость артема братья крепко любили друг друга.
Вопросов на сайте: 7045463