Українська мова

Вопрос/Задача:

Написати твір на тему "до доброї криниці стежка утоптана"

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

вважаю, що професія займає друге місце по важливості в житті сучасної людини ( після родини). бо вона дає можливість не тільки заробляти на харчі, одяг та розваги, але й реалізувати себе, отримати повагу оточуючих. людина потребує знання, що вона необхідна іншим, важлива для світу і прийшла в нього недарма. все це може дати їй професія. а для того, щоб приходити з радістю на працю, потрібно, вибрати те місце, яке більш за все буде відповідати характеру і інтересам самої людини. мрійливій буде важко на бугалтерській роботі, бо там вона ніколи не зможе реалізувати свої мрії. тому, хто полюбляє точність та порядок, майже неможливо стати дизайнером чи письменником, бо там без польоту думки, без нестандартних рішень можна втратити не тільки повагу інших, але й сенс життя.

для того, щоб вибрати своє місце, треба розуміти себе, свої надії, мрії та можливості. інакше саме життя може стати нестерпним. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

  горобець-боягуз. якщо він побачить людину, то одразу ж відлітає. напевно, думає, що поки ми його відволікаємо, позаду лізе кішка. зловить його і з"їсть або принесе людям, щоб гралися з ним, як з пташкою.

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

"бережи здоровя з молоду"

багато людей дбають про свое здоровє. але більшість з них думають про нього лише тоді, коли зі здоровям починаються проблеми. тоді і приходить думка до людства, що треба берегти здоровя з молоду, бо його неможливо купити, а другого життя ніколи не буде.

залишайтеся здоровими!

Ответ
Ответ разместил: Habibullo32

навіть від одного доброго слова стає краще й тепліше на душі. треба бути уважними до людей,берегти й дбати один про одного. доброта - це те, що може почути глухий і побачити сліпий. коли ти всім своїм серцем і відкритою душею бажаєш комусь того, що б побажав собі самому, то тоді і на серці просто добре стає. бажати добра людям необхідно, бо людина, яка не відчуває приязні до інших людей, руйнує себе як особистість. відданість людям, тепло і душевна доброта обовязково повернуться до тебе утоптаною стежиною добра. і люди будуть до тебе ставитись так само.

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: 13547488