Українська мова

Вопрос/Задача:

Написать твір роздум по теме" у чому полягає життєвий успіх" ! 20 !

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

сьогодні у моєї подруги оленки день народження.вона запросила мене на св яткування.абзац- добрий день,оленко! вітаю тебе з днем народження,бажаю тобі всього найкращого.оленка подякувала і провела мене у кімнату.там було багато гостей.ми їли торт.за столом я поводилась чемно.абзац- до побачення, сказала я,коли йшла додому.

Ответ
Ответ разместил: Гость

                              мій улюблений вид спорту          

  я дуже люблю танцювати,малювати,грати в тенніс та бадминтон. але найбільше мені подобається грати в тенніс.тенніс це дуже захоплююча гра.явже 7 років займаюсь професійним теннісом і мені дуже подобається! тому не гайте часу ,а займайтеся спортом!

Ответ
Ответ разместил: Гость

моя улюблена тварина -- собака. я з дитинства хотів мати цю тваринку. і, нарешті, моя мрія збулася -- у мене удома з'явився догтирьер тёма. у  нього світло-коричнева мордочка, темні вушка. колір очей міняється, коли він злиться або погрожує, зіниці стають то червоні, то зелені.

Ответ
Ответ разместил: pomoch5

у сучасному світі коли соцмережі почали брати верх над усім, ми звикли бачити безліч успішних людей, які щодня постять свої досягнення та щасливі обличчя у інстаграми та фейсбуки  .

я стала часто замислюватися і розмірковувати над тим як влучно і краще дати відповідь на це питання: “що ж таке успіх? ”. однак останній раз коли мене це запитали… я зрозуміла головне- на яких важливих основах він формується.

ми багато говоримо про те, що потрібно робити аби стати успішним. проте, багато в чому успішність людини полягає саме у її характері та емоційному інтелекті- здатності приділяти улюбленій справі більшість часу та ефективно керувати своєю емоційною сферою.

наприклад, будь-яка людина може навчитися прокидатися рано, але далеко не кожен це робить, і тим більше не кожен зможе робити це регулярно. успіх- це позитивний результат, який ти отримуєш від систематичного виконання своєї роботи. також успіх можна досягти працюючи 14 годин вдень. так що, досягнення успіху конкретної людини, ще й визначається її характером, здібностями та рівнем інтелекту.

щоб досягти успіху не варто боятися мріяти і важливо залишатися оптимістом. мрії формувати кінцеві цілі, а відсутність цілей унеможливлює досягнення успіху.

варто зосередитися на кінцевій цілі. адже, на шляху до успіху завжди будуть виникати обставини, які відволікатимуть.

потрібно завжди пам’ятати, що усі ми люди і ніхто не застрахований від помилок. отож, не боятися їх! щоб бути успішним потрібно розуміти, що не можна зволікати і витрачати час даремно.

не потрібно поспішати ділитися своїми ідеями з усіма. варто шукати підтримки у близьких людей і цього буде достатньо. без неї ніяк!

і важливо пам’ятати про правило любові! поняття “любов” поширюється на все, що наc оточує: на колег, знайомих і друзів. харизма, про яку багато хто говорить — це і є любов до своєї справи.

я щаслива займатися улюбленою справою, тому будь-яка маленька перемога- це успіх для мене. він надихає творити. і найважливіше, що треба пам’ятати це те що треба бути собою і робити те, що тобі подобається.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: