Українська мова

Вопрос/Задача:

Складіть речення, використовуючи звуконаслідувальні слова

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

я не раз бачив живих мурашок.мурахи-це санітари лісу.якщо придивитися,то за їхнім життям дуже цікаво спостерігати.виявляється що в кожної мурашки є свої обов'язки.їхнє житло-це великі мурашині купи.але це тільки самий верх мурашиного житла.воно йде глибоко під землю і складається з ходів,в яких і живуть мурашки.більше всього в мурашнику робочих мурашок

Ответ
Ответ разместил: Гость

[tex]сергей12 хорошист на землі існує багато місць, де хотілося б побувати. особливо чарують місця на півдні. там дійсно добре! добре відпочивати там. принаймні для мене. але жити все-таки краще вдома. для мене немає нічого краще своєї батьківщини. я тут живу, тут моя родина, тут моя земля. я вже їхав надовго за межі країни і вже через півтора місяці сходив з розуму від ностальгії. там, звичайно, було добре, але я нудьгував по своєму будинку. як тільки я опинився на батьківщині, зітхнув з полегшенням - так, удома все-таки краще!

Ответ
Ответ разместил: Гость

кожній людині найбільше подобається розмовляти з розумними,ввічливими людьми.особисто мені подобається розмовляти з батьками.до них ти можеш звернутися у будь-який час.батьки  завжди зрозуміють,дадуть розумну пораду.

вот часть,добавь 2-3 предложения и всё

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ:

объяснение:

в нас найнижчі ціни.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: