Українська мова

Вопрос/Задача:

Можите визначити граматичну основу речення: « отже мовою нашого народу можна що найточніше передавати найскладніші наукові поняття»

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

якщо сьогдні тепло то завтра буде тепліше.

якщо у травні сухо то у червні сухіше.

якщо на деревах багато інею то буде більше меду.

Ответ
Ответ разместил: Гость

як прекрасно йти тоненькою стрічкою стежини і, забуваючи про все, розчинятися у величній красі лісу! він ніби то розкриває для тебе свої обійми, і ти завмираєш в німому здивуванні. тиша захоплює тебе. ти стоїш непорушно, немов чекаєш чогось. але налітає вітер, і все відразу оживає. пробуджуються дерева, з себе сонячне листя - листи осені і лісу. ти чекав їх так довго! перебираючи кожен листок, врешті-решт, знаходиш лист, адресований лише тобі.   про що  думає ліс? про що мріє? вдивляючись в і прожилки кленового листа, можна про все взнати: ліс пише тобі про літо з сонцем, яке сміється, і солов'їних трелях, про весну з її першими кольорами, журавлями і квітучими деревами. про чарівницю-зиму, яка незабаром прийде, накриє ліс своїм сніговим килимом, і він заблищить на сонці.   поки ж ліс живе в осені і радіє кожній миті, не звертає уваги, що пливуть дні, місяці. і осень змінюється. вона все частіше сумує і  плаче осіннім дощем. а як дивно сидіти в лісі під ялинкою і спостерігати за сріблястими краплями! дощ наповнює ліс неповторною свіжістю. тобі зовсім не сумно, навпаки - ти радієш, коли раптом бачиш маленькі різноколірні гриби, які непомітно з'явилися під деревом.   твоя душа злітає високо до небес. і це відчуття польоту ти ховаєш глибоко в серці, щоб донести його до наступної осені, а може, щоб пронести крізь усе життя.

 

 

постав будьласка "і" пліз

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

    вишивка-один з видів мистецтва,який цінується в україннців з давніх-давен.вишивкою прикрашають ріні речі: рушники,одяг,серветки,постільну білизну,скатертини,ковдри,подушки і килими.а які красиві вишиті ікони!                                                               за вишивкою стоїть багатовікова історія українського народу.з орнаментом у вишивці пов'язані образи добра,краси і оберегу.жінки і чоловіки свято шанували одяг,а особливо вишиту сорочку.                                                                                           минають роки,змінюється мода,але ніщо не затьмаритькраси вишитихречей. давайте пам'ятати про звичаї нашого народу і продовжувати їх!

Ответ
Ответ разместил: Гость

моє місто  дуже красиве!   у  ньому багато  парків,  скверов.в  моєму  місті багатокрасивих  уліц.в  моєму місті  бувають  низькі і  високі  дома.в  моєму місті  взимкухолодно,  а  влітку  тепло.я  люблю  гуляти  по  своєму  городу.я  люблю  своє місто.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: