Українська мова

Вопрос/Задача:

З'ясуйте чому слова в поданих парах пишуться по-різному: відв'язами - відсвяткувати, під'їхати - підйом, буряк - бур'ян

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

після грозипройшла гроза. уся природа нібито заново просипається. промінь сонця пробивається крізь чорні хмари. та зовсім скоро стане зовсім світло після грози пахне чистотою та свіжістю,

Ответ
Ответ разместил: Гость

мово-пiдет,живи,цвiти,зцiляй-присудок

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

 

у нашому місті багато модних магазинів, салонів, де можна одягтися з голови до ніг (якщо, звичайно, є гроші) і виглядати сучасно. можна зробити стильну зачіску — і ти начебто ідеш у ногу з часом. але я не випадково написав «начебто». усе це тільки зовнішній бік справи. звичайно, елегантно одягнена, доглянута людина є до себе увагу оточуючих. однак тільки грамотна мова, вміння вести розмову відразу ж дадуть твоєму співрозмовнику зрозуміти, що він має справу не з пустою, а дійсно із сучасною людиною, яка знає собі ціну. а ці якості в магазині, або відвідуючи перукарню, на жаль, не придбаєш.сучасна людина — це стан душі, мислення. воно досягається шляхом завзятого навчання, роботи над собою. зрозуміло, що духовність сучасної людини закладається в школі. саме тут вона одержує перші знання і уявлення про життя.деякі мої однолітки вже зараз знають, ким би вони хотіли бути. вони вивчають іноземні мови, комп'ютер, багато читають. і, звичайно, чимало часу проводять у спортзалі. я думаю, ті, хто прагне відкрити для себе щось нове, і є сучасні люди.

Ответ
Ответ разместил: Гость

у дерева є коріння, якими воно міцно тримається на землі, а в людини є друзі, з якими вона пов'язана довгою і міцною дружбою. якщо у тебе багато друзів, то легше жити на світі. справжні друзі завжди прийдуть   на в скрутну хвилину, дадуть   добру пораду. друзям і важка робота під силу. недарма в народі кажуть: «не май сто рублів, а май сто друзів». адже в дружбі-велика сила. тож, якщо маєте поруч справжніх друзів - цінуйте їх і бережіть!

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: