Українська мова

Вопрос/Задача:

Зробити повний розбір словосполучення :

радісно мружився

золоту мушку

на кінчикові носа

сонцю назустріч

ловив золоту мушку.

50 ів

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

у слові ялинка буква "я" позначає два звуки -" йа" ( тому що стоїть на початку слова),а в слові ганнуся буква "я" позначає звук "а" (тому що стоїть після приголосної)

Ответ
Ответ разместил: Гость

господь наш иисус христос, пришедший на землю спасения нашего ради, основал церковь, где невидимо присутствует и поныне, подавая нам все необходимое для жизни вечной, где "невидимо силы небесные служат", как сказано в православном песнопении. "где двое или трое собраны во имя мое, там я посреди них" (евангелие от матфея, глава 18, стих 20), - сказал он своим ученикам апостолам и всем нам, верующим в него. поэтому много теряют те, кто редко посещает храм божий. еще больше согрешают родители, которые не заботятся о том, чтобы дети их посещали церковь. помните слова спасителя: "пустите детей и не препятствуйте им приходить ко мне, ибо таковых есть царство небесное" "не хлебом одним будет жить человек, но всяким словом, исходящим из уст божиих"- говорит нам спаситель. пища духовная так же необходима душе человеческой, как пища телесная для поддержания телесных сил. а где же христианин услышит слово божие, как не в храме, там, где сам господь невидимо наставляет собравшихся во имя его? чье учение проповедуется в церкви? учение пророков и апостолов, говоривших по внушению духа святого, учение самого спасителя, который есть истинная мудрость, истинная жизнь, истинный путь, истинный свет, просвещающий всякого человека, грядущего в мир.

Ответ
Ответ разместил: Гость

навколо барвінку стало чистіше. однак проблему тільки прибиранням не вирішити. нещодавно переглянув мультфільм "валлі". у ньому показано нашу планету, як величезний смітник, що прибирається роботом. людство залишило землю, бо на ній стало неможливо жити. але багато казок нашого дитинства вже давно стали реальними.прогрес рухає людство, а людство стимулює прогрес. та в гонитві за кращим, зручнішим, комфортнішим життям ми не звертаємо уваги на навколишнє. вирубуються ліси, забруднюються моря, океани. повітря і вода, які ми споживаємо, вже не настільки чисті як 100-200 років тому. зникають цілі види рослин і тварин. ми про це знаємо, ми про це говоримо. і ми далі продовжуємо нищити природу!   та досить пафосу. вже липень – і жителі нового роздолу, хто ще не був у відпустці, вирішують, як і де їм провести тих кілька очікуваних вихідних днів. багаті поїдуть в єгипет чи туреччину, трішки бідніші - в крим. а пересічний міщанин має невеликий вибір - байкал, заріччя, до родичів у село і, нарешті, барвінок. останній є найтрадиційнішим місцем відпочинку новороздільчан. а напис "купатися заборонено! - технічна вода" мало кого стримує від плавання. та й на сміття, що плаває у воді, ми вже звикли дивитися як на необхідний атрибут відпочинку. а скіільки його на берегах "після нас - хоч потоп! "нещодавно з ініціативи відділу з питань гуманітарної політики новороздільської міської ради було проведено прибирання на озері барвінок. бажаючих було багато, а прийшли лише представники двох молодіжних організацій міста - "молодого народного руху "(тарас шаран, ліля краївська, мар’ян мартиненко, антон лучак. володя турчин) та "українська молодь христові" (василь василишин, роман штігер) і, звичайно ж, працівники цього відділу о.єсауленко та с.шиманська. та справа не в тому, що ми поприбирали і барвінок став трошки чистішим. справа в іншому – сміття має властивість знову з’являтися. і з початком відпочинкового сезону його зазвичай більшає.„чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять! ” а кому хочеться з барвінку після купання, шашличка і т.д. нести пакети сміття аж у новий розділ, коли поряд стільки кущів? хоча потрібно сказати, що прийшовши на озеро, ми також застали при вході велику купу сміття в одному місці. як би там не було, але свідомі відпочивальники у нас є. вони б і раді були кинути сміття у якусь ємність, та її немає. тож чи не пора вже нарешті й міській владі поставити на барвінку декілька сміттєвих контейнерів і регулярно з них вивозити. бо прибиранням проблеми не вирішити. а якщо вже думати, що їх вкрадуть – то прикуйте ланцюгами чи щось подібне.і накінець. велике людське дякую усім, хто прийшов прибирати! а ще тим, хто не смітить, тобто робить це життя хоч трішки чистішим.

Ответ
Ответ разместил: Гость

з самого раннього дитинства нас вчили шанувати старих людей,батьків. адже вони дали нам життя,ростили нас,виховували. діти завжди беруть приклад зі своїх батьків..я вважаю,як ми будемо ставитися до представників старшого покоління, так і наші діти будуть ставитися  до нас. тож своє спокійне життя у старості людина забезпечує ще замолоду. тому шанувати батьків-святий обов`язок кожного.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13411536