Українська мова

Вопрос/Задача:

Від поданих іменників жіночого роду утворіть форму орудного відмінка однини. утворіть словосполучення.

молодь, ртуть, подорож, латунь, юнь, лють, річ, рись, туш, галузь

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

[л е(наближено до "и") л е к а] наголос на друге "ле"[г у дз("дз" позначається як дифтон) и к] наголос на на "гу"[п о н е(наближено до "и") д' і л о к] наголос на "ді"[д' а т е л] наголос на "дя"[с е(наближено до "и") р е д а] наголос на "да"[ч е(наближено до "и") т в е р] наголос на "ве"[д и(наближено до "е") т и н а] наголос на на "ти"[в и р а з н о] наголос на "ви"сегодня, 14: 27

Ответ
Ответ разместил: Гость

петра вериги (29 січня) -день поколіннячесних веригам апостола петра. за проповідь учння ісуса христа апостола петра кинули до в*язниці,зв*язавши двома ланцюгоми.уночі,напередодні суду,ангел господній зняв із нього  

ланцюги-вереги і вивів петра в*язниці.

    у цей день відзначали ослаблення льодового покрову на річках "на петра вереги розбиваються криги ". вважали,що "на петра вериги-половина зими ".

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

 

2в дружбі-наша сила. коли  в тебе багато справжніх друзів, вони   зможуть тобі у важку життєву  хвилину. дружба -це велика цінність.  виключити з життя дружбу все одно, що позбавити світ сонячного світла. друзі -це наше щастя. а щастя - це коли тебе розуміють і підтримують . щоб мати вірного друга, треба самому бути вірним другом. то ж справді, як стверджує українське прислів*я, у нашій дружбі - наша сила.

 

3тільки праця є людині жити, харчуватися. будеш сидіти склавши руки, нічого не вийде.

щоб щось мати, потрібно старанно працювати. ти ходиш до школи і здобуваєш там знання, які згодом використаєш   на практиці. за свою роботу отримуєш винагороду. або коли єш мамі і вона за це дає тобі цукерку.

 

5 з самого раннього дитинства і до глибокої старовини все життя людини тісно пов’язане з мовою. мова – це засіб спілкування людей один з одним. якщо людина цурається своєї мови,не любить її,  вона  не заслуговує на ім’я людини.   дитина ще не навчилася як слід говорити, а її  слух вже ловить гуркіт бабиних казок, материнської пісеньки. казки й пісеньки – це   теж  мова. усе, що люди роблять у світі здійснюється за мови.  без неї   не можна працювати. мова призначена для того, щоб служити спілкуванню людей. отож любіть і шануйте   рідну мову, вона   наш найдорожчий скарб.

 

 

8 люди цінують один одного за розум та силу.зовні людина може бути дуже гарна. а як до справи ,то нічого не знає і не вміє. таку людину не можна назвати гарною, тому що краса без розуму нічого не варто. необхідна ще і внутрішня краса: розум та сила.тільки вони роблять людину дійсно гарною. а для того щоб бути розумним ,треба багато працювати,читати, слухати поради  досвідчених людей. я погоджуюсь з цим прислів`ям. адже саме розум та сила     нам у житті  та роблять нас по справжньому красивими.

 

Ответ
Ответ разместил: LianessaAngel2

1. молоддю, ртуттю, подорожжю, латунню, юнню, люттю, річчю, риссю, тушшю, галуззю.

2. пишатися молоддю. заповнено ртуттю. хвалитися подорожжю. працювати з юнню. керувати люттю. вихвалятися річчю. бігати за риссю. користуватися тушшю.

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: 13432201