Українська мова

Вопрос/Задача:

Діалог. веселі канікули10-12 реч

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

стукає,стукаєш.викручується-викручує,викрутитьсязбирають-збирає,збирають 

Ответ
Ответ разместил: Гость

якщо б я був інспектором даї, то старанно слідкував би за всіма учасниками руху. вчив би школярів та дорослих виконувати правила переходу проїзджої частини. водіям не дозволяв порушувати правил. на початку було б багато незадоволених, але потім вони б зрозуміли, що так дороги стали безпечнішими і штрафів на багато менше. я нізащо не брав би хабарів, бо тоді всі пригоди на моїй ділянці не давали б мені спокою. коли людина знає, що інколи можна порушувати правила, то вона починає це робити часто. , я б зміг бути гарним інспектором даї.

Ответ
Ответ разместил: Гость

якщо тебе будуть хвалить, а ти нічого не будеш вчити ти не будеш розумним.

Ответ
Ответ разместил: Vitadem1

ответ:

-привіт, софіє! так давно не бачились. як твої канікули?

-о,привіт. в мене все добре. я так гарно провела їх.

-розкажи мені будь ласка.

-добре. в перший день канікул я з сім'єю поїхали в кіно, фільм був цікавий,тому сподобався мені. потім ми влаштували шашлики,було дуже смачно і погода була прекрасна. той вечір запам'ятався дуже атмосферним.

-я уявляю.

-у другий день канікул, я вирішила виспатись,тому не планувала багато всього. коли я прокинулась, почувала себе так добре, я так гарно виспалась ,що була дуже щаслива. цілий день я мамі, ми прибирали, прасували, потім готували вечерю. і коли прийшов тато,було дуже весело, ми повечеряли і я пішла до себе. це також був гарний день.

-у тебе такі веселі батьки.

-це . в третій день я і компанія моїх друзів влаштували паті. так,це була піжамна вечірка вдома у моєї подруги. тут можна без коментарів, було дуже класно. в четвертий день я вирішила поїхати в село до бабусі з дідусем. вони були дуже раді мене бачити, тому я була там і п'ятий день.

-я знаю їх,вони справді класні в тебе.

-я дуже люблю їх і вони мене. шостого дня я повернулась додому, це була субота,а в понеділок вже до школи. я сіла вчити уроки,щоб у неділю ще відпочити. і в останній день канікул,я пішла до свого друга, ми дивилися фільм,хотілось чогось спокійного. і на наступний день я тут,розмовляю с тобою.

-о це так,це була дуже цікава історія,дякую.

-в мене були дуже веселі канікули,і тобі дякую.

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 13377928