Українська мова

Вопрос/Задача:

Підкажіть будь ласка. 10 слів історизмів, архаїзмів та неологізмів. ​

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

якщо для 1-4кл,то можна напис.,як обгородили мурашник, розчистили джерело, посадили дерева на пустирі,про суботник.

Ответ
Ответ разместил: Гость

слово-основна одиниця мови. мову називають найважливішим засобом спілкування, та якщо вдуматися, то основою і спілкування, і впливу, і пізнання є саме слово. завдяки словам ми можемо виразити свої думки і почуття, емоції і мрії. подумаймо: коли б не було мови, слів, звуків, ми не могли б розуміти один одного. зараз часто можна зустріти одну з форм насильства-кулаки та бої. не дійшовши згоди ми вступаємо в бій. а коли б просто поговорили то, я впевнена, дійшли б згоди чи компромісу. словами можна вплинути на людину: заспокоїти чи розсердити, домовитися з нею чи навпаки. отже погодбтеся: завдяки словам нам жити легче. а хіба ні?  

Ответ
Ответ разместил: Гость

найбільше мені подобається розмовляти зі своїми батьками, та з бабусею. вони можуть відповісти на всі мої питання,вислухати мене, дати пораду, що і як вірно зробити. а особливо мені подобається розмовляти з бабусею, коли вона розповідає про своє життя. також мені подобається розмовляти зі своїми однолітками.взагалі , як що поміркувати, то мені подобаеться розмовляти з усіма цікавими людьми.я вважаю це ті люди, якім є що сказати, які вміють вислухати.

Ответ
Ответ разместил: Гость

береза навесні

яке загадкове дерево - береза! воно прекрасне в усі пори року. навесні береза не така, як усі.вона ​​зачаровує своїми сережками і зеленим листям. з кори тече сік - березовий - трохи солодкуватий від смаку дерева. береза ​​немов плаче від зустрічі з весною - так вона її зустрічає

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: