Українська мова

Вопрос/Задача:

Пригадайте, які художні твори про козацьку минувшину ви читали, які кінострічки дивилися. які телевізійні присвячені історичній тематиці знаєте? напишіть лист до телевізійної редакції у якому обгрунтуйте необхідність передач історичного змісту

чим бистріше тим краще! ​
заздалегідь дякую за відповідь!

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

1 - а

2 - г

3 - д

4 - б

Ответ
Ответ разместил: Гость

попередження

синоніми до слова перестерігати: попереджати ,застерігати. 

Ответ
Ответ разместил: Гость

життя - це мандрівка. ідеш у своїм житті крок за кроком. і якщо кожен твій крок є добрим, кожен - цікавим, то таким буде і все твоє життя. не дозволяй собі ухилятися від життя. не споглядай його з-за плечей інших людей. завше дивись йому прямо ввічі не марнуй почуттів, інтуїції , прагнень, розчулень, думок, зустрічей - не марнуй нічого. котрогось дня ти усвідомиш яким великим і непроминальним було все, геть усе у твоєму житті. кожного дня відкривай щось у собі та інших. кожного дня виявляй красу, якою по вінця сповнений наш світ. не дозволяй переконати себе, що якраз все навпаки. приглядайся до квітів. спостерігай за птахами. прислухайся до вітру. куштуй страви і належно їх оцінюй. усім ділися з ближнім. найбільша пошана, яку можна виявити людині, це запропонувати їй: "подивись-но, як сонце заходить! "

Ответ
Ответ разместил: Гость

  я хочу поїхати до моря.

  море-це здоров"я,відпочинок,розваги.воно чарує мене своєю красою,неодноманітністю: в одну мить-спокійне.лагідне,в іншу-бурхливе,серйозне.

  купання в морі ,засмагання-оздоровлення для людини.на морі можна здійснити подорож на пароплаві.катері,покататися на водних лижах.мені хотілося б поласувати морськими делікатесами.

  я сподіваюся ,що моя мрія здійсниться. 

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: