Українська мова

Вопрос/Задача:

На яке питання відповідає прислівник зі значенням ознаки іншої ознаки​

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

ти - займенник, особовий

мене -  займенник, особовий

кохана - іменник

проведеш - дієслово

до - прийменник

поля - іменник

Ответ
Ответ разместил: Гость

я дуже люблю мою вулицю,назва якоi-блюхера.вулиця блюхера названа   на честь видатного радянського вiйскового василя костянтиновича блюхера.

нещодавно тут побудували парк: там  э дитячий майданчик,де ми завжди граэмось iз друзями,а щекожний вечip гуляэмо з батьками. на нашiй вулицi також э й рiзноманiтнi магазини.дуже багато дерев та рослин.

приходте до насна вулицю блюхера!  

Ответ
Ответ разместил: Гость

ответ: як правильно вибрати подарунок?

це питання задає собі кожна людина коли збирається на якесь певне свято. подарунок потрібно обирати за хоббі та вподобаннями людини. наприклад: для дівчинки яка любить малювати підійдуть олівці або альбом, для хлопчика який займається футболом м'яч або футбольна форма. то му щоб обрати хороший подарунок, потрібно хоч трошки знати людино.

одже можна зробити висновок що до купування подарунків потрібно підходити з цікавістю.

объяснение:

Ответ
Ответ разместил: Гость

"кожній людині властиво помилятися"

немає на світі таких людей, що не помиляються. кожен з нас у своєму житті робить хибні кроки. що ж робити, щоб помилятися якомога менше? у народі є гарне прислів'я: "розумний вчиться на чужих помилках". дуже корисно аналізувати життя та вчинки інших людей. цим ми накопичуємо досвід, яким можемо поділитися і з іншими. помилки є опорними точками у нашому житті. помиляючись, ми переосмислюємо свої вчинки, життєві цінності. часто наші помилки є переломними пунктами. отже, не слід опускти руки, якщо щось не вдається. не помиляється той, хто нічого не робить!

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: 10920743