Українська мова

Вопрос/Задача:

Напишіть вільне есе (п’ять-сім речень) на тему «Як я перемагаю свої лінощі»

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

1) сьогоднішній ранок був надзвичайно теплим.

2) її теплий погляд назавжди залишився у моїй пам'яті

Ответ
Ответ разместил: Гость

твір-нарис «моя мама - найкраща»

у мене найкраща мама в світі. ми з моїм братом михайлом дуже її любимо. моя мама - енергійна та сучасна жінка. їй тридцять п'ять років. вона добре виглядає та займається спортом. мама ходить в басейн, любить грати в теніс та бадмінтон. працює мама в
транспортній фірмі, в офісі. вона організовує перевезення різних вантажів.

мама працює багато. через це у неї мало часу, щоб готувати вдома їжу, прати та прибирати. тому всі в нашій родині навчилися самі себе обслуговувати, щоб мамі не доводилося за кожним доглядати. і це корисно, тому що
привчає до самостійності. а якщо в мами є час, нехай вона краще в'яже. мама чудово вміє це робити: вона зв'язала мені гарного светра, татові - теплі шкарпетки, а бабусі - шарф з квітами.

скласти твір на тему "моя мама - найкраща" пропоную так:

      моя мама -
найкраща. її звати інна і їй тридцять вісім років. вона дуже гарна. у неї світле коротко стрижене волосся, овальне обличчя, пухкенькі губи і прямий ніс. вона - справжня красуня. моя мама невеличка на зріст і дуже худенька.

  матуся працює державним службовцем. вона любить свою роботу,
проте дуже втомлюється на ній. моя мама - хранителька сімейного вогнища. вона завжди приходить на всім членам родини. моя мама дуже часто є нас випічкою, робить мені і сестричці сюрпризи. я дуже люблю свою матусю!  

Ответ
Ответ разместил: Гость

калина-кущова рослина, заввишки до  5 м. росте в чагарниках, заростях, особливо у заплавах рік, в підлісках, на схилах, в ярах. часто висаджують в парках, на подвір’ї. поширена повсюдно.листки крупнозубчасті, зверху майже голі, зісподу дещо опушені.квітки білі, зібрані майже в плоскі щитовидні зонтики, крайові значно більші за серединні, п’яти пелюсткові. цвіте в травні, червні місяці.

2 варіант

калина хороша с весны до поздней осени. в мае распускаются чудесные белые соцветия. летом куст покрыт густой и красивой зеленой листвой. осенью листья эффектно меняют цвет, окрашиваясь в желтые, красные, оранжевые тона. с августа калину украшают гроздья крупных плодов.

Ответ
Ответ разместил: akame505

Лінь - це бездіяльність, відсутність мотивації до вчинків і виконання різних завдань. Лінь - це те, що в нас в голові. І щоб боротися з цим, я роблю декілька речей: читаю книги, відпочиваю на природі, стараюся займатися улюбленою справою та ставити для себе цілі. За до книг і відпочинку на природі я набираюся натхнення і моральної енергії. Якщо я займаюся улюбленою справою, то наповнююся ентузіазмом, а ставлю для себе цілі, тому що "стояча вода тухне". Тобто, якщо я не буду спрямовувати свою енергію в конкретне русло, то вона буде застоюватися всередині і викликати неприємний стан такий як постійна тяга до сну, навіть, коли я не втомлений. Отже, такими я перемагаю свої лінощі й вам раджу спробувати, якщо вас поглинає бездна під назвою "лінь".

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: