Українська мова

Вопрос/Задача:

Дієслово витерти записати в не доконаному виді

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

я живу у луцьку і дуже люблю своє місто. у ньому є замок любарта, де цікаво походити глибокими підземеллями та високими башнями. ще в моєму місті є театри та кінотеатри. ми з батьками інколи відвідуємо їх. на окраїні мого міста побудований великий розважальний центр. мені дуже подобається моє місто, мені в ньому затишно та добре жити.

Ответ
Ответ разместил: Гость

птахів треба берегти тому, що вони, як і ми, є мешканцями нашої землі. всі істоти для чогось народились і мають право на існування.

існує  й інша причина, через яку ми не повинні ображати птахів, мусимо їх охороняти. птахи пої багато гусіні, комах, які шкодять здоров_ю, псують вирощені людьми фрукти та овочі. отже, вони- наші помічники.

а ще  птахи своєю присутністю, своїм співом роблять наше життя більш веселим і прекрасним.

Ответ
Ответ разместил: Гость

якщо ти не будеш говорити на своїй рідній мові, то тебе не можна буде назвати справжнім українцем! адже якщо ти не будеш розмовляти на своїй рідній мові ти не зможеш залишатися справжнім українцем, бо коли ти не розмовляеш на свої рідній мові ти будеш втрачати те що дали тобі твої батьки. адже це твої батьки навчили тебе розмовляти саме на цій мові, бо це так само і мова твоїх батьків, прадідів. це мова твоєї батьківщини! це мова твого народу!

Ответ
Ответ разместил: reginakajbeleva
Витирати

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: