Українська мова

Вопрос/Задача:

5слов с мягкими согласными и 5 слов с твердыми согласными

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

за вiкном стояла гарна погода.та раптом нiбо потемнiло.сонечко сховалося за тяжкi чорнi хмари.через якусь мить побачилася блискавка.пiсля цього загрохотiв грiм .почали з являтися першi золоднi крапл дощу.всi поховалися по домiвках.це була перша весняна гроза!

Ответ
Ответ разместил: Гость

жили були два півника. тук і тік. так вони дружили, що і сказати важко. але одного дня, коли вони збирали урожай до них підійшла лиха чаклунка, яка була перевдягнена в купця. вона не любила коли хтось дружить і вона хотіла їх посварити. ось вона підійшла до них і попросила води. коли тік збігав за водою, туку вона дала кукурудзу. звичайну на на вигляд кукурудзу. тук з'їв її і враз посварився з тіком. а сам пішов до чаклунки, прислужувати їй. тік довго   думав як врятувати брата і пішов його шукати. по дорозі він зустрів лося. він спитав в нього чи не бачив він такого не великого на зріст з червоним чубчиком півника? лось якраз бачив його і сказав куди він пішов. потім тік зустрів по дорозі голубку. розпитав у неї про тука і вона відповіла що його бачила. далі він прийшов до хати лихой чаклунки, коли тука вона послала працювати на город. він благав її, щоб вона повернула йому друга. чаклунка сказала йому:

  - гаразд. я зніму чари з нього якщо ти принесеш мені 150 лір*.

  - та де ж я візьму стільки грошей?  

  - незнаю, але ти повинен принести їх до півночі. якщо ти не принесеш їх до півночі мої чари посиляться і твій друг назавжди буде служити мені.

  і він пішов шукати 150 лір. до піночі він їх знайшов. точніше йому дала їх королева. вона йому. опівночі він приніс злій чаклунці гроші і вона розчарувала його брата.! кінець.

Ответ
Ответ разместил: Гость
Образовательная ткань это д) камбий
Ответ
Ответ разместил: anatoy
Ствёрдыми - код, лаза, глаза, лотос, дата     с мягкими - лилия, лень, тень , день, время

Похожие вопросы

Вопросов на сайте: