Українська мова

Вопрос/Задача:

До іть будь-ласка! Доберіть і запишіть 3-4 аргументи, щоб підтвердити такі думки:
1. «І якби кожен усвідомив, що держава – це він, то досі у нас вже була б достойна держава» (Л. Костенко). 2. «Добре знання літературної мови набувається повсякчасним її вивченням»

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

какой фильм тебе нравиться про него и пиши!

Ответ
Ответ разместил: Гость

гарною манерою є , наприклад , ставлення з повагою до вчителів та батьків , старшим , приємне ставлення до оточуючих , правильна поведінка в людних місцях

Ответ
Ответ разместил: Гость

      існує вислів: "чистота - запорука здоров*я". він означає, що якщо у людини чиста кімната, речі, одяг, відсутність пилу на полицях, вона почуватиме себе комфортно та здорово. але як же тримати все у чистоті?

      "чисто не там де прибирають,а там де не смітять".я погоджуюсь з цим. щоб усе було в чистоті потрібно прибирати за собою,класти речі на місце. здається,що нічого не станеться,якщо кинути маленький папірець на підлогу або землю,але саме такі сміттячка створюють купу бруду.неправ той, хто думає, що прибирати це не його обов*язок,а двірника чи прибиральниці.кожна вихована людина повинна слідити за собою та за своїми вчинками.

      отже, чистота-це не тільки запорука здоров*я та краси,це ще прояв моральності людини.

 

Ответ
Ответ разместил: Гость

підсніжник

у нас зростає дуже багато квітів. та мені більще завсього подобається підсніжник.    чим приваблює ця квітка? маленька квіточка на зеленій ніжці  у білому капелющці  ,дуже схожа на дзвіночок. це дуже ніжна квітка.

п ідсніжник –найкраща квіточка весни

Похожие вопросы

Вопросы по предметам

Вопросов на сайте: