Українська мова

Вопрос/Задача:

Переробіть запропоновані речення, щоб утворити щонайбільше синонімічних варіантів. 1) не будь солодким – проглинуть. 2) блискавка блисне – камінь трісне. 3) є мудра книжка – не жалій годин. 4) руки білі, а сумління чорне. 5) скрізь побував, усього надивився, а скажу вам: нема країни кращої, ніж правда. 6) впадеш – не засмутися, згубився – шукай-но слід, і серця не в’яли од випадкових бід. 7) кликав вовк козу в гості – вона йти не хоче.

Ответы на вопрос

Ответ
Ответ разместил: Гость

у моїй кімнаті є доволі різних предметів, але найбільше мені подобається - стіл.

мені подобається він, того що у нього дуже гарний колір. він у мене з деревини. у ньому є дві шуфлядки. у верхній у мене стоять зошити, а   у нижній річки та лінійки. смішно мені коли я його в дитинстві наклейками облеяла і тепер сліди. мій любимий предмет у моїй кімнаті стіл. він дуже гарний, і смішний.  

Ответ
Ответ разместил: Гость

с о р о' к а - 3 склади

≡ о = о' ≡ о

о - голосний, ненаголошений

о' - голосний, наголошений

= - приголосний, дзвінкий, твердий

≡ - приголосний, глухий, твердий

Ответ
Ответ разместил: Гость

[п о п р о ш ч а л о с']

[й а с н е]

[с о н ц е]

Ответ
Ответ разместил: Гость

я так розумію це прислів'я: птах цінує своє гніздо, оскільки він його сам зробив. кожній людині   мила своя сторона. на рідній землі людина почувається господарем. тут вона наполегливо трудиться, отримує задоволення від життя. на чужині людина завжди почувається незатишно, залишається чужою, сумує за своєю домівкою. там вона ніколи не почуватиметься вільною та щасливою. їй не вистачає тепла рідного дому, друзів. лише рідна земля дарує кожному з нас впевненість у собі.   любіть свій рідний край,свою землю!

Вопросов на сайте: